شهرخبر

قیمت‌ روز انواع میوه های زمستانی / هرکیلو انار ۵۰ هزارتومان شد!

هم اکنون هرکیلو پرتقال تامسون شمال با نرخ ۶ تا ۱۵ هزارتومان، خرمالو ۳۰ تا ۵۰ هزارتومان و نارنگی ۱۰ تا ۲۵ هزارتومان در میدان عرضه می‌شود.

 قیمت‌ روز انواع میوه های زمستانی / هرکیلو انار ۵۰ هزارتومان شد!

رئیس اتحادیه بارفروشان گفت: بنابر برنامه ریزی صورت گرفته پیش بینی می‌شود که قیمت موز از ۲ هفته آینده کاهش یابد.

به گزارش سلام نو به نقل از همشهری آنلاین، مصطفی دارایی نژاد افزود: با توجه به فراوانی بار، کمبودی در عرضه میوه و صیفی نداریم.

وی قیمت هرکیلو انار دماوند را ۳۰ تا ۵۰ هزارتومان، انار ساوه ۱۵ تا ۳۵ هزارتومان، انار شیراز ۲۰ تا ۴۰ هزارتومان، انگور بی دانه زرد ۲۰ تا ۴۰ هزارتومان، انگور بی دانه قرمز ۲۰ تا ۵۰ هزارتومان، سیب لبنانی زرد ۱۵ تا ۴۰ هزارتومان، سیب لبنانی قرمز ۱۵ تا ۳۵ هزارتومان و کیوی ۱۵ تا ۳۵ هزار تومان اعلام کرد.

دارایی نژاد بیان کرد: هم اکنون هرکیلو پرتقال تامسون شمال با نرخ ۶ تا ۱۵ هزارتومان، پرتقال رسمی شمال ۶ تا ۱۵ هزارتومان، پرتقال ناول جنوب ۲۵ تا ۳۵ هزارتومان، خرمالو شهریار ۳۰ تا ۵۰ هزارتومان، خیار بوته ۶ تا ۱۵ هزارتومان، خیار گلخانه ۱۴ تا ۲۲ هزارتومان و نارنگی ۱۰ تا ۲۵ هزارتومان در میدان عرضه می‌شود.

او قیمت هرکیلو موز اکوادور را ۶۱ هزارتومان، موز هندی ۵۰ تا ۵۵ هزارتومان و موز پاکستان ۳۵ هزارتومان اعلام کرد و گفت: برآوردها حاکی از آن است که قیمت موز از ۲ هفته آینده تعدیل شود.