شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#پرسپولیس#تراکتور#تبریز

آنتونی استوکس؛ از حاشیه‌سازی در پرسپولیس و تراکتور تا حمل کوکائین در دوبلین

آنتونی استوکس؛ از حاشیه‌سازی در پرسپولیس و تراکتور تا حمل کوکائین در دوبلین

مهاجم پیشین تیم‌های تراکتور تبریز و پرسپولیس با حاشیه جدیدی مواجه شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حاشیه‌سازی‌های آنتونی استوکس بازیکن پیشین تیم‌های فوتبال پرسپولیس و تراکتور همچنان ادامه دارد. او هر دو تیم را در میانه فصل ترک کرد. شکایت این دو باشگاه از مهاجم ایرلندی به جایی نرسید و استوکس توانست تمام مبلغ قرارداد خود را از تراکتور و پرسپولیس دریافت کند! این پایان حاشیه‌های این بازیکن نبود و سریال حواشی او در تهران، تبریز، لندن و دوبلین ادامه دارد.

سایت «دیلی استار» گزارش داد که آنتونی استوکس، مهاجم پیشین تیم ملی ایرلند به‌خاطر رانندگی خطرناک و کشف مواد مخدر، ساعات ابتدایی صبح روز جمعه 15 دی در دوبلین دستگیر شد. وی پیش‌تر به‌خاطر نادیده گرفتن حکم دادگاه برای حضور در جلسه استماع دادگاه اسکاتلند، در این کشور تحت تعقیب قرار دارد.

مأموران پلیس پس از بررسی یک خودرو با رانندگی خطرناک، آن را مورد تعقیب قرار دادند. استوکس و یک مرد حدوداً 30 ساله که همراه او در خودرو بودند،‌ پس از مشاهده اخطار پلیس اقدام به فرار کردند که پلیس ایرلند هم آنها را تعقیب کرد.

استوکس و همراهش تصمیم گرفتند خودرو را رها و با پای پیاده فرار کنند که در ادامه بازداشت شدند. هنگام جستجوی خودرو، پلیس میزانی از ماده‌ای را کشف کرد که مشکوک به مواد مخدر است و حدود 4 هزار و 500 یورو ارزش دارد. دیلی‌میل نوشته این ماده، کوکائین بوده است. 

سخنگوی گاردای (پلیس ملی ایرلند) اعلام کرد: گاردای دو مردِ حدوداً 30 ساله را در ساعات ابتدایی جمعه صبح دستگیر کرد. این اقدام در ارتباط با رانندگی خطرناک در دوبلین و کشف مقداری مواد مخدر در خودرو انجام شد. هر دو در ایستگاه کراملین گاردا تحت بند 4 قانون عدالت کیفری بازداشت شدند. آنها از آن زمان به قید وثیقه آزاد شده‌اند و قرار است در تاریخ بعدی در دادگاه حاضر شوند.

پیش‌تر نشریه «سان» اسکاتلند گزارش داده بود که استوکس به اتهام نقض حریم خصوصی نامزد سابق خود، با ارسال پیامک‌های توهین‌آمیز و سرپیچی از دستور قضایی در خصوص ممنوعیت تماس با این زن و مادر او، در دادگاهی در شهر همیلتون واقع در شمال اسکاتلند حضور پیدا کرده بود. اتهام حمله فیزیکی به یک توریست انگلیسی در یک کلوپ شبانه در دوبلین سبب شد پرونده‌ای برای استوکس در دادستان ایرلند تشکیل شود.

انتهای پیام/