شهرخبر

انتصاب سردار رادان تاثیر مثبتی بر حوزه امنیت داخلی دارد

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تاکید کرد: سردار رادان یک نیروی با تجربه در حوزه انتظامی بوده که انتظار می رود با حضور وی شاهد تقویت نیروی انتظامی در حوزه های آموزشی و تخصصی و ارتقای امنیت عمومی در جامعه باشیم.

انتصاب سردار رادان تاثیر مثبتی بر حوزه امنیت داخلی دارد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

حمیدرضا کاظمی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به انتصاب سرتیپ رادان به فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران از سوی مقام معظم رهبری، بیان کرد: سردار رادان یک نیروی با سابقه در حوزه های مختلف نیروی انتظامی در بخش استانی و ستادی بوده و تجربه بالایی در این حوزه دارند. همان طوری که در حکم مقام معظم رهبری تاکید شده شکل گیری پلیس تخصصی باتوجه به نیاز جامعه باید با اولویت در این حوزه دنبال شود. آموزش و ایجاد پلیس تخصصی قطعا سرلوحه کار سردار رادان خواهد بود.

وی در ادامه اظهار کرد: انتظار می رود  سردار رادان پلیس را در حوزه های آموزشی و تخصصی تقویت کند. از سوی دیگر ارتقای امنیت عمومی جامعه از مطالبات مردم است که انتظار می رود سرلوحه سردار رادان قرار گیرد. باتوجه به شناختی که سردار رادان از ماموریت های حوزه نظامی کشور دارد انتظار می رود با انتساب وی حرکت روبه جلویی در این بخش شکل گرفته و تاثیرات مثبتی در حوزه امنیت داخلی کشور برجای بگذارد.