کشف جسد سوخته مرد گمشده در صندوق عقب پژو 405 / در آبادان رخ داد

به گزارش رکنا؛ عصر روز جمعه 16دیماه، 2 شکارچی که برای انجام شکار به روستای مقیطی ، آبادان رفته بودند، یک خودروی 405 سوخته شده را مشاهده می کنند و بلافاصله موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش میدهند.

با اعلام این خبر، تیمی از ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان آبادان راهی محل حادثه شدند و تحقیقات میدانی و بررسی  خودرو 405 را آغاز کردند؛ ماموران  که درحال بازرسی خودرو مورد نظر بودند ناگهان در صندوق عقب، خودروی سوخته شده با جسد یک مرد که به صورت کامل سوخته شده بود روبرو شدند.

موضوع بلافاصله به بازپرس کشیک قتل و همچنین مأمورین پلیس آگاهی آبادان مخابره شد؛ همین کافی بود تا تیمی از کارآگاهان دایره جنایی پلیس آگاهی در صحنه حاضر شوند؛ دربرسیهای به عمل آمده مشخص گردید خودرو متعلق به فردی به نام محمد تقریبا 30 ساله متأهل و دارای یک فرزند و ساکن آبادان است که مدت 6 روز پیش ناپدید شده بود.

 با توجه به اینکه جسد داخل صندوق عقب خودرو کاملا سوخته شده و قابل تشخیص نیست  با دستور بازپرس قتل جسد کشف شده برای بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و کارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقات گسترده خود را در این خصوص آغاز کردند.

 علی رنجکش