شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#ایران#تحریم#انقلابی

سرلشکر سلامی: تحریم اقتصادی نسخه دشمنان برای گسترش فقر در ایران بود

سرلشکر سلامی: تحریم اقتصادی نسخه دشمنان برای گسترش فقر در ایران بود

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه امروز همه هدف دشمنان گسترش فقر در جامعه است و تحریم اقتصادی نسخه فقر سازی جامعه ما بود، گفت: بر همین اساس ما با رسالت پاسداری از انقلابی به جنگ فقر و محرومیت رفته‌ایم.

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزای تسنیم سرلشکر  حسین سلامی فرمانده کل سپاه در آیین افتتاح 3050 طرح محرومیت زدایی مردم پایه بسیج طی سخنانی اظهار داشت: هدف اصلی ما ساختن یک ایرانی قوی ، مقتدر،عزیز،امن، پیشرفته با مردمانی است که در آسایش و رفاه زندگی کنند. 

 

وی افزود: این همان رسالت اصلی ما در ایران عزیز است که در پرتو انقلاب اسلامی و رهبران عزیز انقلاب به فضل الهی عزم و اراده بسیار جدی برای رفع محرومیت بوجود آمده است. 

سردار سلامی ادامه داد: امروز که ما مساله پیشرفت طرح‌های محرومیت زدایی را مرور می‌کنیم می‌بینیم که همه مسئولان عالی‌رتبه کشور و عموم مردم خیّر یک اراده به هم پیوسته و عزم جدی در روحیه‌ها دارند تا فقر از جامعه ریشه کن شود و امروز همه هدف دشمنان این است که فقر را در جامعه گسترش دهند و تحریم اقتصادی نسخه فقر سازی جامعه ما بود که ما با رسالت پاسداری از انقلابی به جنگ فقر و محرومیت رفته ایم و این نبرد را تا در هم شکستن همه ابعاد آن ادامه خواهیم داد. 

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: همه تلاش ما باید این باشد تا روستاها را یک محیط دل انگیز برای زندگی کنیم چون روستا چمشه سار اصلی اقتصاد ملی است. برادران عزیز ما این راه را تا انتها خواهیم رفت و انشا الله تمام غبار محرومیت را از چهره روستاها خواهیم زدود. 

وی عنوان کرد: تمام مشکلات جامعه با حضور میدانی عزیزان بسیج حل شده است. هر بعدی از ابعاد جنگی که دشمنان برما تحمیل می کنند با حضور جهادی نیروهای بسیج تبدیل به میدان آرامش و آسایش برای مردم شده است. امیدواریم بتوانیم خادمانی شایسته براق مردمان عزیز باشیم و به مردم قول می دهمی لباس خدمت به مردم را هرگز از تن بدر نخواهیم کرد و زیبا ترین آرزوی ما قربانی شدن برای اهداف مردم است. 

انتهای پیام/