شهرخبر

سخنگوی دولت: هیئت وزیران با صدور مجوز هزار شاسی دستگاه مناسب آمبولانس با معافیت از پرداخت گمرکی موافقت کرد

سخنگوی دولت: هیئت وزیران با صدور مجوز هزار شاسی دستگاه مناسب آمبولانس با معافیت از پرداخت گمرکی موافقت کرد

سخنگوی دولت گفت: مطابق با درخواست جمعیت هلال احمر برای توسعه و تجهیز ناوگان مطمئن و ایمن در حوزه امداد و نجات هیئت وزیران برای صدور مجوز هزار شاسی دستگاه مناسب به کشور و آمبولانس هلال احمر موافقت کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا، علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت در حاشیه جلسه هیئت وزیران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از حضور غرور آفرین و پرشکوه مردم عزیز به منظور بزرگداشت مقام و جایگاه والای شهید سلیمانی تشکر می‌کنیم که این حضورها نگاه مردم به مفهوم مقاومت و قدردانی از کسانی که خالصانه برای مردم فعالیت می‌کنند را نشان می‌دهد.

وی عنوان کرد: در آستانه سالروز وفات حضرت ام‌البنین و بزرگداشت مقام والای مادران شهدا هستیم و این روز را نیز گرامی می‌داریم. ان شاءالله بتوانیم قدردان خانواده شهدا باشیم.

سخنگوی دولت گفت: امروز دولت مصوبات متعددی داشت به ویژه اصلاح برخی از مصوبات. مطابق با درخواست جمعیت هلال احمر برای توسعه و تجهیز ناوگان مطمئن و ایمن در حوزه امداد و نجات هیئت وزیران برای صدور مجوز هزار شاسی دستگاه مناسب به کشور و آمبولانس هلال احمر موافقت کرد.

بهادری جهرمی اضافه کرد: با توجه به خسارات ناشی از بارش‌های برف و یخبندان که در دی و بهمن سال گذشته در برخی استان‌ها اتفاق افتاده بود، با مصوبات متعددی برای اختصاص برخی از منابع و اعتبارات موافقت شد تا منابع خاصی برای حفظ نباتات و جبران خسارات در نظر گرفته شود.

سخنگوی دولت در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: هیات وزیران با لایحه یادداشت تعهدات ایران در راستای کسب و جایگاه دولت عضو در سازمان همکاری شانگهای موافقت کرد. این لایحه با قید دو فوریت تقدیم مجلس خواهد شد.

انتهای پیام/