شهرخبر

روحانی: با جذب صوفو اوغلو ۵۰ درصد فاصله با دانشگاه آزاد را برطرف کردیم/ جدال قهرمانی بین سه تیم است

روحانی: با جذب صوفو اوغلو 50 درصد فاصله با دانشگاه آزاد را برطرف کردیم/ جدال قهرمانی بین سه تیم است

سرمربی تیم کاراته بیمه تعاون گفت: جدال قهرمانی سوپر لیگ کاراته بین سه تیم خواهد بود.

حسین روحانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص جدال حساس قهرمانی نیم فصل میان تیم‌های بیمه تعاون و دانشگاه آزاد اظهار داشت: اینطوری نگاه نمی‌کنیم و تیم پاس فراجا نیز تیم خیلی خوبی دارد و فکر می‌کنم مسابقه با این تیم نیز مانند دیدار با دانشگاه آزاد حساس است. در واقع جدال سه تیم بیمه تعاون، دانشگاه آزاد و پاس فراجا قهرمان را مشخص خواهد کرد. ما فردا دو مسابقه بسیار حساس مقابل این دو تیم داریم.

وی تصریح کرد: بیمه تعاون بعد از چهار، پنج سال برای دومین بار است که در سوپر لیگ کاراته شرکت می‌کند و امسال تلاش کرده است تا امکانات خوبی را برای بازیکنان فراهم کند. امیدوارم با حضور تیم‌هایی مانند بیمه تعاون حمایت خوبی از کاراته صورت بگیرد.

سرمربی تیم بیمه تعاون در خصوص شرایط بهتر دانشگاه آزاد در کاتا و حضور ملی‌پوشان سرشناس در تیم بیمه تعاون در کومیته گفت: تقابل با تیم دانشگاه آزاد خیلی مهم است. در بخش کاتا رقابت با تیم دانشگاه آزاد در چند سال اخیر بسیار سخت بوده است و همیشه تیم خوبی را داشته است و از کاتا امتیازات خوبی را جمع کرده است و خیالش راحت است.

 

روحانی با اشاره به جذب ستاره کاتای ترکیه گفت: علی صوفو اوغلو کاتاروی ترکیه‌ای را جذب کردیم که رنکینگ چهارم جهان است و مدال برنز المپیک توکیو، سه مدال برنز جهان و چهار مدال طلای قهرمانی اروپا را دارد. این کاتارو امروز وارد ایران شد و تلاش کردیم با جذب او 50 درصد فاصله با تیم دانشگاه آزاد را جبران کنیم تا در تقابل‌های رودرو در کومیته بچه‌ها ما قابلیت‌هایی که دارند به پیروزی برسند.

وی در خصوص ضعف لیگ‌های رشته‌های رزمی در سالیان اخیر عنوان کرد: طی چند سال اخیر چند تیم به کاراته ورود کردند، اما متاسفانه در برنامه‌ریزی مسابقات ضعف داریم. برنامه‌ریزی، برگزاری و مشکلات پخش تلویزیونی از مشکلات لیگ‌ است و شرکت‌های بزرگ به دنبال دیده شدن در سطح رسانه و تلویزیون هستند که در این موضوع ضعف داریم. برای ورود تیم‌های با پستوانه قوی باید این مشکلات برطرف شود تا تیم‌های بهتری وارد مسابقات شوند و طبعتاً با این انتخاب پول بیشتری وارد این رشته خواهد شد و کیفیت مسابقات و بازیکنان نیز بالاتر خواهد رفت و در نهایت به نفع تیم ملی خواهد بود.

انتهای پیام/