شهرخبر

رونمایی از ۴ گزینه حضور در کادرفنی تیم ملی تکواندو

رونمایی از 4 گزینه حضور در کادرفنی تیم ملی تکواندو

در جلسه کمیته فنی فدراسیون که منجر به ابقای سرمربی تیم ملی تکواندو تا المپیک پاریس و اضافه فیض الله نفجم به کادرفنی تیم ملی همراه شد، در خصوص ۴ مربی دیگر صحبت شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، جلسه کمیته فنی فدراسیون تکواندو روز 4 آذرماه برگزار شد و در نهایت با تصمیم اعضای این کمیته، بیژن مقانلو سرمربی تیم ملی کشورمان تا المپیک پاریس ابقا شد و فیض‌الله نفجم نیز به عنوان مربی به کادرفنی تیم ملی اضافه شد.

انتخاب نفجم با واکنش‌های بسیاری از سوی اهالی خانواده تکواندو مواجه شد و برخی با توجه به فعالیت نفجم در بخش مدیریتی در سالیان اخیر و ریاست هیئت تکواندو مازندران این انتخاب را مناسب نمی‌دانستند و برخی نیز با توجه به دوران قهرمانی و حضور این مربی در تیم ملی نوجوانان در سالیان گذشته مهر تاییدی بر این انتخاب زدند.

بیژن مقانلو سرمربی تیم ملی کشورمان نیز پس از این انتخاب به تسنیم گفت: پیشنهاداتی دادم و 5 مربی را به کمیته فنی معرفی کردم. به عنوان سرمربی پیشنهاد می‌‌دهم و خرد جمعی باید بعضی جاها کمک کند. شاید برخی زوایا باشد که من نبینم و کمیته فنی بهتر بتواند کمک کند. نفجم دلسوز تکواندو است و ان‌شاءالله خانواده تکواندو در این مقطع از او بهره لازم را ببرد.

طبق صحبت‌های سرمربی تیم ملی تکواندو در کنار نفجم، 4 گزینه دیگر نیز برای حضور در کادرفنی در جلسه کمیته فنی بررسی شده است. شنیده می‌شود محمدعلی بسحاق مربی سابق تیم ملی و سرمربی تیم امید، مرتضی کریمی سرمربی سابق تیم ملی تکواندو، پیام خانلرخانی پرافتخارترین مربی لیگ تکواندو و سرمربی سابق تیم ملی پاراتکواندو و کورش رجلی سرمربی تیم ملی نونهالان 4 گزینه دیگری بودند که در خصوص حضور آنها در کادرفنی تیم ملی صحبت و در نهایت کمیته فنی رای به حضور نفجم داده است.

انتهای پیام/