شهرخبر

یک ادعای عجیب درباره رابطه رونالدو و جورجینا؛ این زوج به پایان خط رسیده‌اند/ ماجرای عروسی منتفی شد؟

طبق گزارش‌ نشریه مارکا، به دلیل مشکلاتی که در رابطه کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگس اتفاق افتاده، مراسم ازدواجشان به تعویق افتاد.

کریستیانو رونالدو به تازگی یک رولزرویس به ارزش ۳۵۰۰۰۰ یورو از جورجینا به عنوان هدیه کریسمس دریافت کرده، اما رابطه این دو نفر باهم زیاد خوب نیست. رونالدو عاشق ماشین است و به نظر می‌رسید از دریافت چنین هدیه‌ای به شدت خوشحال شده، اما در پشت پرده اتفاقات ناخوشایندی بین او و نامزدش رخ داده است.

همانطور که برنامه تلویزیونی اسپانیایی «سوسیالیته» گزارش کرده، جورجینا و رونالدو سعی می‌کنند در شبکه‌های اجتماعی رابطه خود را عالی جلوه بدهند، اما پشت درهای بسته اصلاً اینطور نیست. در این گزارش آمده که رابطه این دو صرفاً به دلیل موقعیت شغلی و شهرت هر دو نفر پایدار باقی مانده، هرچند خودشان این موضوع را رد کرده‌اند.

روزنامه‌نگار «گونسالو واسکس» گزارش داده که ناامیدی کریستیانو رونالدو از جام‌جهانی و تیم ملی پرتغال ممکن است بحرانی در زندگی او به وجود آورده باشد و مراسم عروسی او و جورجینا که از مدتها قبل برایش برنامه‌ریزی کرده بودند فعلاً به تعویق افتاده است.

رونالدو به تازگی با تیم النصر عربستان قرارداد امضا کرده و نمی‌توان این موضوع را انکار کرد که جورجینا از نقل مکان به خاورمیانه و دور شدن از خانواده و دوستانش ناراضی است.

این مصاحبه از جورجینا رودریگس را بخوانید: ناگفته‌های جورجینا رودریگس از درگذشت دختر رونالدو؛ شادترین لحظه عمرم غمگین‌ترین شد/ من و کریستیانو در همان نگاه اول عاشق هم شدیم