قتل جوان شیرازی در وسط جشن عروسی / عروسی به عزا تبدیل شد

به گزارش رکنا؛ سرهنگ "فرج شجاعی" اظهار داشت: ساعت 20 دقیقه بامداد 8 دی ماه سال جاری، در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر درگیری بین چند نفر در یکی از تالارهای عروسی واقع در اطراف پل فسا شهرستان شیراز، مأموران پاسگاه انتظامی پل فسا به محل اعلامی اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد در مراسم جشن عروسی که در آن تالار در حال برگزاری بوده است، تعدادی از افراد حاضر در مراسم به دلایل نامعلوم با یکدیگر درگیر شده اند که بر اثر آن یکی از افراد حاضر (جوانی 20 ساله) با ضربه مستقیم سلاح سرد مجروح و بر اثر جراحات وارده جان خود را از دست داده است.

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز با بیان اینکه در این درگیری 5 نفر دیگر نیز مجروح و به بیمارستان انتقال که وضعیت آن ها رضایت بخش اعلام شده است، افزود: در این خصوص 3 نفر از عوامل درگیری توسط مأموران انتظامی در محل دستگیر شدند.

سرهنگ شجاعی با بیان اینکه در ادامه تحقیقات تکمیلی مأموران انتظامی، 7 تن دیگر از عوامل درگیری نیز در محله ای از شهر شیراز شناسایی و دستگیر شدند، گفت: در بازرسی از مخفیگاه این افراد 3 تیغه سلاح سرد (قمه) کشف شد.

وی با اشاره به انجام تحقیقات تکمیلی و شبانه روزی مأموران انتظامی در این رابطه، تصریح کرد: با تلاش مأموران انتظامی، عامل اصلی این پرونده (قاتل 19 ساله) صبح روز هشتم دی ماه سال جاری در مخفیگاه خود واقع در یکی از محله های شهر شیراز شناسایی، دستگیر و به مقر انتظامی انتقال داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز گفت: علت و انگیزه این درگیری و وقوع قتل اختلافات خانوادگی بوده است که در این خصوص فرد قاتل جهت سیر مراحل قانونی به پلیس آگاهی انتقال داده شد.