شهرخبر

نیکزاد خبر داد؛ طرح ساماندهی کارکنان دولت در اسرع وقت در مجلس بررسی می‌شود

نیکزاد خبر داد؛ طرح ساماندهی کارکنان دولت در اسرع وقت در مجلس بررسی می‌شود

نایب رئیس مجلس در جلسه علنی امروز مجلس گفت: جلسات متعددی پیرامون بررسی طرح ساماندهی کارکنان دولت در کمیسیون اجتماعی برگزار شده و گزارش آن اخیراً به هیات رئیسه داده شده که در اسرع وقت در دستور کار قرار می گیرد.

به گزارش گروه پارلمانی خبرگزاری تسنیم، علی بابایی کارنامی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز قوه مقننه در تذکری شفاهی خطاب به هیات رئیسه گفت: طرح ساماندهی استخدامی کارکنان دولت از موضوعات اضطراری است که با بیش از 190 رأی در مجلس جزو اولویت‌ها مشخص شده و باید در دستور کار جلسه علنی قرار گیرد.

 

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه تعیین تکلیف این طرح کار بزرگی در مجلس یازدهم خواهد بود، افزود: لذا تقاضا داریم طرح مذکور در دستور کار نمایندگان در جلسات این هفته قرار دهید؛ ما نباید اجازه دهیم که دلالان خارج از مجلس ما را مدیریت کنند.

پس از تذکر این نماینده، علی نیکزاد نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت در پاسخ وی،گفت: جلسات متعددی پیرامون بررسی طرح ساماندهی کارکنان دولت در کمیسیون اجتماعی برگزار شده و گزارش آن اخیراً به هیات رئیسه ارائه شده که در اسرع وقت در دستور کار قرار می‌گیرد.

انتهای‌ پیام/