شهرخبر
شنبه ۱۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۷

مدیرکل روابط عمومی فرودگاه امام خمینی (ره) ضمن تشریح ابعاد تصادف دو دستگاه اتوبوس در انتهای جاده فرودگاه امام خمینی (ره)‌ گفت: پس از وقوع این حادثه بلافاصله واحد امور شهری فرودگاه امام، پلیس راهور فرودگاه، اورژانس فرودگاه و آتش‌نشانی فرودگاه به محل حادثه اعزام شدند.

تصادف

به گزارش همشهری آنلاین، جواد صالحی افزود: صبح امروز دو دستگاه اتوبوس که سرنشینان آن کارگران شهرک صنعتی حسن‌آباد بودند، در مسیر حرکت به سمت پرند ‌در انتهای جاده فرودگاه امام با یکدیگر برخورد می‌کنند.

وی اضافه کرد: این دو دستگاه اتوبوس هر دو در مسیرهای خودشان بودند که با یکدیگر تصادف کردند، این حادثه متأسفانه منجر به فوت یک نفر و مصدومیت ۴۷ نفر از سرنشینان اتوبوس شد؛ مصدومان حادثه به بیمارستان شهید فیاض‌بخش منتقل شده‌اند.

مدیرکل روابط عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با بیان اینکه در حال حاضر نیروهای فرودگاه امام خمینی (ره) در حال نظافت گازوئیل‌های ریخته در جاده هستند، گفت:‌ از اولین لحظات وقوع این حادثه، واحد امور شهری فرودگاه امام، پلیس راهور فرودگاه، اورژانس فرودگاه و آتش‌نشانی فرودگاه امام خود را بر سر صحنه حادثه رساندند و امداد به مصدومان این حادثه را آغاز کردند.