شهرخبر

جزئیات تصادف شدید ۲ اتوبوس در فرودگاه امام؛ یک فوتی و ۳۷ مصدوم/ وخامت حال ۱۱ نفر

جزئیات تصادف شدید 2 اتوبوس در فرودگاه امام؛ یک فوتی و 37 مصدوم/ وخامت حال 11 نفر

رئیس پلیس راه فرودگاه امام جزئیات تصادف شدید دو اتوبوس در فرودگاه امام (ره) را تشریح کرد و گفت: این تصادف، یک فوتی و ۳۷ مصدوم داشته است؛ هر دو اتوبوس قدیمی و مدل بنز ۳۰۲ هستند و هنوز مدارکشان را با توجه به شدت حادثه نتوانستیم چک کنیم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سرهنگ طوسی؛ رئیس راهور فرودگاه امام (ره) با اعلام خبر تصادف دو اتوبوس در مسیر این فرودگاه و مصدوم شدن 37 مسافر اظهار کرد: ساعت 6:30 صبح امروز، دو دستگاه اتوبوس که یکی از آنها مربوط به سرویس شهرک صنعتی حسن‌آباد و دیگری مربوط به پرسنل فضای سبز شهر فرودگاهی بود، با هم برخورد می‌کنند.

وی افزود: متاسفانه در این تصادف یک نفر جان خود را از دست می‌دهد (سرنشین جلوی سرویس حسن‌آباد)  و حدود 11 نفر از مصدومان بدحال هستند.

رئیس پلیس راه فرودگاه امام با تشریح نوع تصادع گفت: نوع تصادف از جلو به عقب بوده است، یعنی راننده سرویس حسن‌آباد به دلیل خستگی و خواب آلودگی با سرویس رو به رو برخورد می‌کند.

سرهنگ طوسی گفت: سریعاً با خودروهای ون و گشتی فرودگاه افرادی که سالم بودند و می‌توانستند حرکت کنند را از محل تصادف خارج کردیم؛ مابقی افراد هم به کنار جاده منتقل کردیم تا با اورژانس به مراکز درمانی منتقل شوند.

وی با اشاره با ایمنی اتوبوس‌ها ادامه داد: هر دو اتوبوس قدیمی و مدل بنز 302 هستند و هنوز مدارکشان را با توجه به شدت حادثه نتوانستیم چک کنیم اما هر دو راننده دارای گواهینامه و 50 ساله هستند.

گزارش هلال‌احمر؛ 37 نفر مصدوم شدند

طبق اعلام جمعیت هلال احمر استان تهران،  امروز دو دستگاه اتوبوس در محدوده ترمینال فرودگاه بین المللی امام خمینی تصادف کردند.

4 تیم عملیاتی از رباط‌کریم و شهر ری به محل حادثه اعزام شدند و تا این ساعت 37 مصدوم توسط اورژانس و 3 مصدوم توسط هلال‌احمر به مرکز درمانی انتقال داده شدند و تاکنون یک فوتی و 11 نفر بدحال هستند.

انتهای پیام/