شهرخبر

دقیقی: یاد گرفتیم که برای موفقیت باید زحمت و سختی کشید/ آمار گلزنی ما در سطح اروپاست

دقیقی: یاد گرفتیم که برای موفقیت باید زحمت و سختی کشید/ آمار گلزنی ما در سطح اروپاست

سرمربی تیم فوتبال شمس آذر قزوین گفت، هنوز مأموریت آنها در لیگ امسال به پایان نرسیده و بازیکنان این تیم نباید بابت قهرمانی در نیم‌فصل مغرور شوند.

سعید دقیقی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره نتایج خوب شمس آذر قزوین در لیگ دسته اول و کسب 34 امتیاز در 16 بازی گفت: خدا را شکر می‌کنم که زحمات ما نتیجه داد و تا الان نتایج خوبی گرفتیم. البته در مقاطعی از فصل دچار مشکل شدیم و چند بازیکن را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم، ولی این موضوع باعث نشد ناامید شویم و کارمان را به بهترین شکل ادامه دادیم. ما این را یاد گرفتیم که برای موفقیت باید زحمت و سختی کشید.

 

سرمربی تیم فوتبال شمس آذر قزوین در ادامه تصریح کرد: به قهرمان نیم‌فصل جام نمی‌دهند و ما باید همین روند را ادامه دهیم و بدانیم که هر بازی برای‌مان حکم فینال را دارد. از شروع لیگ هدف ما این بود که در هر بازی میانگین دو امتیاز را بگیریم و حالا دو امتیاز هم از هدف‌مان جلوتر هستیم، ولی می‌دانیم که در ادامه راه کار سخت‌تری در پیش خواهیم داشت و باید چند برابر گذشته تلاش کنیم.

وی در مورد آمار گلزنی تیمش و اینکه آنها 35 گل به ثمر رسانده‌اند، گفت: بابت رقم زدن این آمار فوق‌العاده خوشحال هستم و افتخار می‌کنم که یک تیم تهاجمی هستیم. در واقع این آمار گل در سطح فوتبال اروپاست و ما باید همین روند را ادامه دهیم. البته باید بدانیم که هنوز مأموریت‌مان تمام نشده است و بازیکنان تیمم نیز نباید بابت این نتایج مغرور شوند، چون غرور می‌تواند یک آفت بزرگ برای تیم ما باشد.

انتهای پیام/