شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#پرسپولیس#بازیکن پرسپولیس

هافبک سابق سرخ ها:

باید اعتراف کنیم که پرسپولیس افت کرده است/ ۲ بازیکن پرسپولیس نتوانستند تصمیم یحیی را عوض کنند

رضا جباری درباره شرایط تیم پرسپولیس پس از تساوی مقابل پیکان اظهار داشت: درست است پرسپولیس در بازی با پیکان نتوانست پیروز شود ولی نمی توانیم کادر فنی را مقصر بدانیم. خیلی ها اعتقاد دارند با وجود دو مهاجم دیگر در تیم پرسپولیس یعنی عبدی و پاکدل چرا گل محمدی از آنها استفاده نمی کنند اما باید گفت این مربی است که تصمیم می گیرد چه کسانی به صورت فیکس وارد میدان شود و باید به نظر کادر فنی احترام گذاشت.

وی افزود: مهدی عبدی و حامد پاکدل اگر مدعی هستند که باید در ترکیب سرخپوشان قرار بگیرند باید خودشان را بیشتر نشان دهند و از هر فرصتی که به دست می آورند، استفاده کنند. عبدی در دربی در چند دقیقه  وارد میدان شد ولی کارایی نداشت ، پاکدل  نیز در چند بازی به عنوان بازیکن جانشین به میدان رفت و نتوانست انتظارات را برآورده کند به شخصه اعتقاد دارم چنین توانایی های را در بین این دو بازیکن ندیدم که گل محمدی را متقاعد کنند تا به صورت فیکس به میدان بروند. عبدی مهاجم گلزن و چارچوب شناسی است ولی باید به خودش بیاید و با تلاش بیشتر به تیم کمک کند.

جباری در ادامه گفت : قطعاً تیمی که آقای گل لیگ را از دست می دهد به مشکل برمی خورد ، پرسپولیس هم الان در نبود لوکادیا مشکل دارد، چراکه تاثیرگذار ترین بازیکنش را از دست داده است. او وقتی به پرسپولیس پیوست مشکلات تیم را در خط حمله حل کرد.  این مهاجم  یک گلزن فرصت طلب است و پرسپولیس با وجود او خیلی خوب بازی می کرد اما  حالابا رفتن او پرسپولیس موقعیت ایجاد می‌کند ولی گل نمیزند.

هافبک پیشین  سرخپوشان عنوان کرد: اعتقاد دارم تیم های پرسپولیس، استقلال، سپاهان و گل گهر از لحاظ سبک بازی از سایر تیم ها  جلوهستند اما باید اعتراف کنم  پرسپولیس بعد از تعطیلات افت کرده است و همیشه تیمی که روی فرم است بعد از تعطیلات بیشترین ضربه را می خورد.

جباری  گفت:  لیگ این فصل رقابت بین تیم ها بسیار نزدیک است و هیچ تیمی از قبل نمی تواند پیش بینی کند برنده خواهد بود. درست است که  لیگ برتر قوی نیست اما برای تیم های مدعی دردسرساز است با هر تیمی بازی کنند دیدار سخت خواهند داشت حتی اگر تیم قعرنشین جدول باشد.

وی در پایان به بازی پرسپولیس با گل گهر در سیرجان اشاره کرد و گفت : این دیدار یکی از بازی های بسیار سخت برای پرسپولیس است  و سرخپوشان دیدار دشوار و نفس گیری  برابر تیم گل گهر دارند. گل گهر در این فصل در حد یک تیم مدعی ظاهر شده است و فوتبال خوبی را ارائه می دهد .  با این حال  به نظر من بازیکنان پرسپولیس باید بیشتر از قبل تلاش کنند چرا که الان لوکادیا پرسپولیس را ترک کرده و دیاباته نیز مصدوم است بنابراین این بازیکنان هستند که باید جای خالی آنها را پر کنند و بیشتر از گذشته تلاش کنند تا تیم نتیجه بگیرد.