شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#فدراسیون کشتی#بدهی

برداشت بدهی یک و نیم میلیاردی از حساب فدراسیون کشتی

برداشت بدهی یک و نیم میلیاردی از حساب فدراسیون کشتی

فدراسیون کشتی از برداشت یک و نیم میلیاردی از حساب این فدراسیون به دلیل بدهی فدراسیون سابق خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از فدراسیون کشتی، صبح امروز (هفتم دی ماه) با شکایت یکی از طلبکاران فدراسیون کشتی در زمان ریاست رسول خادم، با حکم دادگاه مبلغ یک میلیارد و 573 میلیون تومان از حساب‌های فدراسیون کشتی برداشت شد.

موسسه لوح مهر صباح که در زمینه‌های تبلیغاتی با فدراسیون سابق قراردادهایی منعقد کرده بود، به علت عدم پرداخت مطالبات در دوره فدراسیون خادم، با شکایت به مراجع قانونی موفق شد حکم برداشت از حساب‌های فدراسیون را بگیرد.

 

این مبلغ امروز در حالی از حساب فدراسیون کشتی خارج شد که به دلیل وضعیت اقتصادی نامطلوب، اردوها و مسابقات متعدد تیم‌های ملی کشتی، هزینه‌های عمرانی و جاری، شرایط فدراسیون به لحاظ مالی در وضعیت مطلوبی قرار ندارد و خسارتی که امروز به فدراسیون کشتی وارد شد، معادل هزینه‌های دو سفر تیم‌های ملی به مسابقات بین‌المللی قلمداد می‌شود.

فدراسیون کشتی در دوره جدید خود تا به امروز بیش از 60 میلیارد تومان از بدهی‌های فدراسیون کشتی در زمان ریاست قبل را پرداخت کرده است، البته این نکته را نباید از یاد برد که نرخ برابری دلار در زمان تحویل فدراسیون کشتی به مدیریت جدید، 10 هزار تومان بود اما امروز این مبلغ به نزدیک به 43 هزار تومان رسیده است، عددی که نشان می‌دهد میزان تعهدات پرداختی فدراسیون سابق چیزی نزدیک به شش میلیون دلار می‌شود.

انتهای پیام/