شهرخبر

نماینده پارلمان روسیه: غرب دیر یا زود زلنسکی را مجبور به مذاکره با روسیه می‌کند

نماینده پارلمان روسیه: غرب دیر یا زود زلنسکی را مجبور به مذاکره با روسیه می‌کند

نماینده پارلمان روسیه می‌گوید دیر یا زود، سیاستمداران غربی زلنسکی را مجبور به مذاکره با روسیه خواهند کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، یک قانونگذار ارشد پارلمان روسیه اعلام کرد که دیر یا زود، سیاستمداران اروپایی و آمریکایی که نگران خطرات درگیری گسترده با روسیه هستند، «ولادیمیر زلنسکی»، رئیس جمهور اوکراین را مجبور خواهند کرد تا با واقعیت روبرو شود و پای میز مذاکره با روسیه بنشیند.

«گریگوری کاراسین»، رئیس کمیته بین‌المللی مجلس اعلای فدراسیون روسیه در مصاحبه با شبکه تلویزیونی روسیا-24 گفت: «احساس نگرانی عمیق در اروپا و ایالات متحده به واقعیت تبدیل شده است. ما باید این را در نظر بگیریم و امیدوار باشیم که دیر یا زود سیاستمداران مسئول بالاخره بیدار شوند و بگویند: بیایید امکانات زلنسکی را به طور کلی محدود کنیم و او را مجبور کنیم پای میز مذاکره بنشیند  و با واقعیت روبه‌رو شود.»

به گفته کاراسین، معدود سیاستمداران آمریکایی هوشیار، نگران خطر رویارویی گسترده با روسیه هستند و این نگرانی ها در زندگی سیاسی آمریکایی ها شروع به غلبه کرده است. او گفت: «به همین دلیل است که آنها محدودیت‌های خاصی را برای انواع سلاح‌ها (که باید به اوکراین عرضه شود) تعیین می‌کنند.» این نماینده مجلس اعلای روسیه افزود که چنین نگرانی‌هایی در کشورهای اروپایی هم احساس می‌شود و آن ها احساس می کنند که به «خط مقدم» نزدیک شده اند و ممکن است مستقیماً در معرض خطر اقدام نظامی قرار گیرند.

کاراسین تاکید کرد: «غربی ها به خوبی درک می کنند که سیاست گذاران فعلی کیف بی پروا و غیرمنطقی هستند.»

انتهای پیام/