شهرخبر

سردار آزمون به تیم مورینیو می پیوندد؟

در تازه‌ترین اظهارات مهاجم ۲۷ ساله تیم ملی عنوان شده که او با سرمربی تیم آ اس رم هم مذاکراتی انجام داده بود اما فعلا در بوندس لیگاست.

سردار آزمون به تیم مورینیو می پیوندد؟

وقایع روز ـ سرویس ورزشی؛

سردار آزمون مهاجم ۲۷ ساله باشگاه لورکوزن که از ژانویه سال ۲۰۲۲ به این تیم پیوست در تازه‌ترین اظهاراتش عنوان کرده که پیش از انتقال به لورکوزن، بین پیشنهاداتی که داشته در یک نوبت با سرمربی تیم آ اس رم ایتالیا نیز صحبت کرده است.

مهاجم گنبدی تیم ملی کشورمان گفته که به صورت تصویری مکالمه‌ای با خوزه مورینیو سرمربی فعلی تیم آ اس رم داشته و صحبت‌هایی در ارتباط با انتقالش به این باشگاه مطرح شده است. گرچه سردار آزمون در حال حاضر تا تابستان سال ۲۰۲۷ با باشگاه لورکوزن دارد اما این شایعه مطرح شده که شاید به صورت قرضی و در مدت چهار ساله باقی مانده (از قرارداد ۵ ساله‌اش) به تیم دیگری منتقل شود و این احتمال وجود دارد تیم بعدی او رم ایتالیا باشد.

سردار آزمون به تیم مورینیو می پیوندد؟

نگاهی به وضعیت رم در جدول رده بندی سری آ ایتالیا مشخص می کند تیم مورینیو با ضعف گلزنی مواجه است. تیمی که در حال حاضر با ۲۷ امتیاز در مکان هفتم قرار گرفته است. مربی پرتغالی تیم آ اس رم در فصل جاری هنوز نتوانسته نتیجه دلخواه هواداران این تیم بزرگ را کسب کند و شاید برای تقویت خط حمله این تیم بدنبال جذب بازیکن قرضی باشد.

با در نظر گرفتن وضعیت قرارداد سردار آزمون که تا سی‌ام ژوئن سال ۲۰۲۷ با لورکوزن قرارداد دارد او اگر بخواهد تا پایان قراردادش صبر کند و سپس از این تیم جدا شود تا آن زمان یک فوتبالیست ۳۱ ساله است که بعید به نظر می‌رسد تیم‌های اروپایی چنین شرایطی را برای جذب این بازیکن در نظر نگیرند! اما اگر در این مدت به صورت قرضی از بوندس لیگا جدا شود می تواند در فصل نقل و انتقالات زمستانی ۲۰۲۳ و یا تابستان سال آینده تیم بعدی‌اش را مشخص کند.

از سوی دیگر در حال حاضر سایت ترانسفر مارکت ارزش سردار آزمون را ۱۲ میلیون یورو تخمین زده که نسبت به قیمت زمانی که به لورکوزن رفت ۱۳ میلیون یورو افت قیمت داشته است. در این مدت آزمون هم در باشگاهش اثرگذار نبود و هم در تیم ملی تأثیر سابقش را نداشت تا با کاهش ارزش یورویی مواجه شود.

سردار آزمون به تیم مورینیو می پیوندد؟