شهرخبر

رضایت کامل گواردیولا از هافبک بلژیکی خود پس از پیروزی مقابل لیورپول

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی پس از برتری این تیم مقابل لیورپول در جام اتحادیه انگلیس از هافبک بلژیکی‌اش تمجید ویژه‌ای کرد.

تمجید ویژه گواردیولا از دی‌بروینه پس از حذف لیورپول از جام اتحادیه

وقایع روز ـ سرویس ورزشی؛

پپ گواردیولا در پی برتری 3 بر 2 شب گذشته (پنجشنبه) شاگردانش مقابل لیورپول در مرحله یک‌هشتم نهایی جام اتحادیه انگلیس در تمجید از هافبک بلژیکی خود که در این دیدار فوق‌العاده ظاهر شد، گفت: دی‌بروینه فوق‌العاده بود. کوین هشت سال است که اینجاست. او فقط گاهی نیاز دارد که آن شور درونش را پیدا کند. نمی‌دانم، شاید او باید بدخلق یا ناراحت باشد تا بهترین بازی‌اش را به نمایش بگذارد. کوین باید این انرژی را درون خود قرار می‌داد. وقتی این اتفاق می‌افتد، او چه بازیکنی می‌شود. کوین در زمین می‌دود، می‌جنگد، پاس گل می‌دهد و گل می‌زند. او یک بازیکن نمونه است.

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی تصریح کرد: می‌دانم که داشتن چنین ثباتی هر سه روز یک بار آسان نیست، اما در بازی‌های مهم مانند این دیدار، چیزی درون کوین وجود دارد که می‌گوید «این کار را انجام می‌دهم، می‌خواهم توپ را لمس کنم و آماده نبرد هستم». وقتی این اتفاق می‌افتد، او آقای کوین دی‌بروینه می‌شود. چه چیزی می‌توانم در مورد او بگویم؟ کوین هشت سال برای این باشگاه هر کاری که می‌توانسته انجام داده است. او اسطوره مطلق است. دی‌بروینه برای همیشه به‌عنوان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ باشگاه منچسترسیتی در یادها خواهد ماند.

منچسترسیتی در مرحله یک‌چهارم جام اتحادیه انگلیس در دیداری خارج از خانه به مصاف ساوتهمپتون خواهد رفت.