شهرخبر

بنگر: نقطه قوت استقلال خط حمله‌اش است/ شانس برد پرسپولیس را بیشتر می‌دانم

بنگر: نقطه قوت استقلال خط حمله‌اش است/ شانس برد پرسپولیس را بیشتر می‌دانم

مدافع پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که سرخ‌پوشان شانس بیشتری برای پیروزی در دربی دارند.

محسن بنگر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص دربی پایتخت که قرار است روز سه‌شنبه برگزار شود، گفت: این بازی همیشه حساسیت‌های خاص خودش را دارد ولی نکته منفی این است که بدون حضور هواداران برگزار خواهد شد. اگر هواداران در ورزشگاه بودند قطعا جذابیت و هیجان دربی چند برابر می‌شد ولی غیبت تماشاگران قطعا هیجان دربی را کم می‌کند. مسئله دیگر دوری دو ماهه هر دو تیم از بازی‌های رسمی است که ممکن است این بازی را لحاظ کیفیت فنی با افت مواجه کند. البته پرسپولیس چند روز قبل یک بازی دوستانه با سپاهان انجام داد که فکر می‌کنم برای دربی قطعا به کادر فنی و بازیکنان کمک خواهد کرد.

 

وی در قسمت دیگری از حرف‌هایش در ارتباط با اینکه شانس کدام تیم برای برد بیشتر است، تاکید کرد: من شانس برد پرسپولیس را بیشتر می‌دانم چون یحیی گل‌محمدی به اندازه کافی حضور در این بازی را تجربه کرد و اکثر بازیکنان پرسپولیس هم دربی باز هستند. امیدوارم پرسپولیس در این بازی نمایش خوبی از خودش نشان داده و در نهایت 3 امتیاز بازی را بگیرد تا موقعیت خودش را برای ادامه صدرنشینی و رسیدن به قهرمانی بیشتر کند.

بنگر در خصوص اینکه چه نظری در مورد استقلال دارد، گفت: استقلال هم تیم خوبی است و بازیکنان تاثیرگذاری دارد، فکر می‌کنم نقطه قوت آنها در خط حمله است که بازیکنانی چون مهدی قایدی، ارسالان مطهری و محمد محبی را در اختیار دارند. پرسپولیس باید مراقب مهاجمان استقلال باشد، هر چند که تیم گل‌محمدی هم در خط دفاعی و دروازه شرایط خوبی دارد و کمترین گل را خورده است.

مدافع پرسپولیس در پایان تصریح کرد:‌ تیمی در دربی برنده است که بالاترین تمرکز را داشته باشد و کم اشتباه کند. امیدوارم در نهایت پرسپولیس برنده این بازی باشد. 

انتهای پیام/