فیلم گفتگو با عجیب ترین دزد تهران ! / دزدیدن دلستر و کتک زدن مغازه داد !
حجم ویدیو: 62.24M | مدت زمان ویدیو: 00:02:36

به گزارش رکنا،  سرقت از یک سوپر مارکت در یکی  از خیابان های اصلی تهران منجر به آسیب جدی صاحب مغازه و بخیه او از ناحیه سر شد، شاکی این پرونده در توضیح اتفاقی که برای او  رخ داده به رکنا گفت: صبح ساعت حدود 8 داخل مغازه بودم  از طریق دوربین متوجه شدم سارق تعدادی از اجناس مغازه را سرقت کرده، همان لحظه به سمت سارق دویدم که سوار ماشین شد من هم  سوار شدم و بین در ماشین گیر کردم، سارق با سرعت رانندگی می کرد و چندین بار من را به جدول کوبید که باعث شد از ناحیه سر و پهلو و کتف آسیب جدی ببینم، پس از چند دقیقه هم با یکدیگر درگیر شدیم و کنترل ماشین از دست سارق خارج شد، تصادف کرد و همان موقع هم دستگیر شد.

شاکی پرونده در  مورد اموال مسروقه از مغازه اش گفت: حدود 3 باکس دلستر و یک عدد دستگاه آبسردکن از مغازه توسط این فرد سرقت شد.

متهم پرونده هم در مورد انگیزه اش از ارتکاب جرم به رکنا گفت: حدود 12 سال است که به مصرف شیشه اعتیاد دارم، روزی که تصمیم به سرقت گرفتم، با ماشین به سمت مغازه حرکت کردم، پس از اینکه اجناس را سرقت کردم صاحب مغازه از در راننده وارد شد و هرچه سرعت می گرفتم  او هم همراه من می آمد، در نهایت نتوانستم ماشین را کنترل کنم تصادف کردم و دستگیر شدم.

وی گفت: مواد نداشتم و برای تهیه مواد سرقت کردم، یک فرزند دارم و متاهل هستم، قصد داشتم برای خانه ام برنج و مواد غذایی ببرم.

سارق این پرونده ادامه داد: چندین بار به اتهام سرقت دستگیر شدم و حدود 9 ماه تا 1 سال هم زندان بودم.