تظاهرات صدها اسرائیلی علیه دولت جدید رژیم صهیونیستی

صدها اسرائیلی شامگاه شنبه در مقابل کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی ) تجمع کرده و علیه تشکیل دولت جدید رژیم صهیونیستی با مشارکت افراطی‌های مذهبی و صهیونیستی و شخصیت‌هایی که در پرونده‌های کیفری محکوم شده‌اند، تظاهرات کردند.

موشه یعالون، وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی در این تظاهرات گفت: دولتی که قرار است تشکیل شود به شخصیت‌هایی که در پرونده‌های جنایی محکوم شده‌اند مشروعیت می‌بخشد. باید به تظاهرات علیه تشکیل چنین دولتی ادامه بدهیم.

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر مکلف رژیم صهیونیستی به فساد و دریافت رشوه در چندین پرونده متهم است.

همچنین آرییه درعی، نامزد وزارت امور داخلی بعد از متهم شدن به فساد به چهار سال حبس محکوم شد و اخیراً حبس وی با پرداخت جریمه مالی متوقف شد. وی از کنست استعفا کرد؛ اما در انتخابات اخیر شرکت کرد. اخیرا قانونی در کنست تصویب شد تا نتانیاهو بتواند او را وزیر امور داخلی کند چراکه قانون کنونی افرادی را که در پرونده‌های جنایی محکوم شده‌اند از مشارکت در دولت منع می‌کند.

تظاهرات صدها اسرائیلی علیه دولت جدید رژیم صهیونیستی

ایتامار بن گویر، رهبر حزب "قدرت یهود" که قرار است وزارت امنیت ملی را برعهده بگیرد نیز به حمایت از تروریسم و تجاوز علیه پلیس محکوم شده است. بتسلئیل اسموتریچ، نامزد پست وزارت دارایی در دولت نتانیاهو نیز قبلا بازداشت و به اقدامات تحریک آمیز محکوم شده است.