شهرخبر

4 بازیکن آرژانتینی به اردوی تیم ملی این کشور ملحق شده اند و در بازی فینال جام جهانی نیز در کنار تیم خواهند بود.

آرژانتین

به گزارش همشهری آنلاین، تیم ملی آرژانتین با پیروزی برابر کرواسی در نیمه نهایی توانست راهی فینال جام جهانی شود و یکشنبه باید برابر فرانسه قرار بگیرد. آرژانتین در تاریخ خود دو بار در سال های ۱۹۷۸ و ۱۹۸۶ موفق به فتح جام جهانی شده و یکشنبه این شانس را دارد تا با کاپیتانی لیونل مسی سومین بار قهرمان شود.

شبکه تیک اسپورتس امروز اعلام کرد که بازی فینال چهار میهمان ویژه خواهد داشت؛ چهار بازیکنی که در راه رسیدن به آرژانتین به دور پایانی سهم داشتند ولی به دلیل بیماری و مصدومیت، شانس حضور در مرحله پایانی را از دست دادند. آنها همچنین امروز و فردا در کمپ تیم ملی خواهند بود.

اولی سرخیو آگوئرو است که سال گذشته به دلیل بیماری قلبی مجبور به خداحافظی از فوتبال شد. آگوئرو دوستی صمیمانه ای با ملی پوشان دارد و از هفته ها پیش در قطر حضور دارد. خوآکین کوریا نیز که در آخرین روزها و به دلیل مصدومیت در اردو جام جهانی را از دست داد نیز در کنار تیم خواهد بود. نیکو گونزالس و جیووانی لوسلسو هم که به دلیل مصدومیت جام جهانی را از دست دادند، در دوحه خواهند بود، به این امید که در نهایت آرژانتین برابر فرانسه پیروز شود و مسی جام را بالای سر ببرد.

منبع:‌ ورزش سه