شهرخبر

آیت الله صدیقی: اگر ولایت نبود، ریاست جمهوری مشروعیت نداشت / چتر ولایت، توانست با وجود اینکه بودجه و امکانات دست دولت‌ها بود، اوضاع را کنترل کند

آیت الله صدیقی: اگر ولایت نبود، ریاست جمهوری مشروعیت نداشت / چتر ولایت، توانست با وجود اینکه بودجه و امکانات دست دولت‌ها بود، اوضاع را کنترل کند

ایرنا نوشت: امام جمعه موقت تهران گفت: مقام معظم رهبری جزء افراد زبده و بی نظیر در دوران ما است که با هوشمندی، تمام توطئه‌های علیه کشور را نقشه بر آب می‌کند ... سکولارهای بی ولایت در مقابل خون شهیدان مغلوب هستند.

آیت الله کاظم صدیقی روز پنجشنبه در یادواره شهیدان سید فخرالدین و نورالدین رحیمی در مسجد امیرالمومنین(ع) شهرستان پلدختر با بیان اینکه ملت ایران به پای شجره طیبه نظام مقدس جمهوری اسلامی خون ریختند اظهار داشت: اینگونه است که اکنون این نظام به حدی ریشه دار شده است که دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند و هر توطئه و تلاشی که می کند با شکست مواجه می شود.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه اطاعت از پیامبران اطاعت از خداوند است اظهار داشت: طرفداران حکومت سکولار که شرک و مقابله با دین است در مقابل حکومت ولایت فقیه قرار داشتند.

وی اظهار داشت:اگر ولایت نبود ریاست جمهوری هم مشروعیت نداشت و در اغتشاشات و آشوب های اخیر انحراف دانشگاه و آموزش و پرورش مشخص شد که باید به آن توجه شود.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به ایام فاطمیه بیان کرد: حضرت فاطمه زهرا(س) نخستین مدافع ولایت هستند و سکولارهای بی ولایت در مقابل خون شهیدان مغلوب هستند.

وی بیان کرد: چتر ولایت توانست با وجود اینکه بودجه و امکانات در دست دولت‌ها بود اوضاع را کنترل کند.

وی بیان کرد: برخی دولت‌ها در اوایل انقلاب نمی‌خواستند اقتصاد اسلامی را پیاده کنند و با صندوق بین المللی پول هم هماهنگ کرده و اهدافی را که زدودن ولایت بود را دنبال می‌کردند.

امام جمعه موقت تهران گفت: برخی ها می‌خواهند افراد بی دین بر مردم حکومت کنند ولی در هیچ جای دنیا شخص اول یک مملکت اینقدر ساده زیست نیست و در یک حسینیه رهبری نمی کند.

آیت الله صدیقی با اشاره به ساده زیستی مقام معظم رهبری و خانواده ایشان اظهار داشت: ساده زیستی ایشان نشان دهنده زهد، هوشمندی، فقاهت، اقتدار و تقوای ایشان است که رهبری آن برای کشور و ملت ما افتخار است.

وی عنوان کرد: مقام معظم رهبری جزء افراد زبده و بی نظیر در دوران ما است که با هوشمندی، تمام توطئه‌های علیه کشور را نقشه بر آب می‌کند.

۲۱۲۱