آیت الله رئیسی: پیشرفت کشور را متوقف نمی‌کنیم

سیدابراهیم رئیسی ، امروز پنج شنبه ۲۴ آذر در بدو ورود به خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران با درود به خانواده‌های شهدا و با یاد علما و فرهیختگان این استان، اظهار کرد: خراسان جنوبی استان علم و فرهنگ است.

وی با بیان اینکه استان خراسان جنوبی ظرفیت‌های بسیاری داشته و مورد توجه دولت است، بیان کرد:‌ در مورد مصوبات سفر اول به این استان، استاندار و مدیران تلاش خوبی انجام داده‌اند.

رئیس جمهور با بیان اینکه برخی از پروژه‌ها و طرح‌ها طی این یک سال به نتیجه رسیده که جای تشکر دارد و برخی دیگر در دست اقدام است، تصریح کرد: مسائل اتصال ریلی و همچنین آب از انتظارات مردم این استان است که از نظر ما دور نیست.

رئیسی با بیان اینکه اتصال ریلی تقریبا به نتیجه رسیده و اقدامات مقدماتی آن انجام شده است، افزود: مسئله مسکن نیز در استان به خوبی پیش رفته و گزارشاتی نیز در طی این دو روز به مردم ارائه خواهد شد.

وی با بیان اینکه واگذاری و ساخت مسکن در استان‌ها دنبال می‌شود، اظهار کرد: در این سفر پیگیری مصوبات سفر قبلی و رفع موانع و مشکلات احتمالی طرح‌ها را دنبال خواهیم کرد.

رئیسی با بیان اینکه بارها اعلام کرده‌ایم پیشرفت کشور را متوقف نکرده و متوقف نخواهیم کرد، یادآور شد: توطئه دشمنان توسط مردم خنثی شده و کار سازندگی و پیشرفت دچار وقفه نخواهد شد.

وی یادآور شد: در این سفر برخلاف سفر نخست دیدارهای مردمی نیز خواهیم داشت.