شهرخبر

سفیدچقایی، مدافع هوادار: دیدارهای دوستانه امیدوارمان کرد/ می‌توانیم از گل‌گهر امتیاز بگیریم

سفیدچقایی، مدافع هوادار: دیدارهای دوستانه امیدوارمان کرد/ می‌توانیم از گل‌گهر امتیاز بگیریم

مدافع هوادار که اولین فصل حضورش در این تیم را تجربه می‌کند، شرایط کنونی خود و تیمش را مثبت ارزیابی کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم فوتبال هوادار تهران برای فصل جدید رقابت‌ها توانسته تا به اینجای کار با گرفتن 12 امتیاز از 11 بازی در کنار فولاد و پیکان به رده یازدهم جدول تکیه بزند. این تیم که در تعطیلات موقت لیگ برتر چند بازی دوستانه برگزار کرده حالا امیدوار به کسب نتایج بهتر در ادامه راه است.

در همین خصوص محسن سفیدچقایی، مدافع هوادار به خبرنگار برنا گفت: در این مدت تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و آقای ساکت الهامی برای آمادگی تیم زحمت زیادی کشیده است. شرایط در تعطیلات به نحوی پیش رفت که بدون اغراق همه بازیکنان پیشرفت تیم را احساس می‌کنیم. نسبت به اول فصل هماهنگی بیشتری بین بازیکنان برقرار شده است. از وقفه لیگ برتر استفاده خوبی کردیم و امیدوارم که با حفظ آمادگی بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.

وی درباره شروع لیگ برتر و دیدار با گل‌گهر اظهار داشت: بازی سختی مقابل گل گهر خواهیم داشت. از این بازی خارج از خانه باید نتیجه بگیریم. در کنار اینکه تیم ما در این مدت پیشرفت خوبی داشته، کادر فنی آنالیز مناسبی از گل گهر انجام داده‌اند و فکر می کنم اگر در سیرجان با تمرکز وارد زمین شویم امتیاز لازم را نیز خواهیم گرفت.

مدافع جوان هوادار که توانست خیلی زود جای خود را در ترکیب تیم به دست آورد، در این باره عنوان کرد: در این خصوص قبل از هر چیزی باید از آقای ساکت الهامی تشکر کنم که به من اعتماد کرد و فرصت بازی داد. من هم تا جایی که در توانم بود تلاش کردم در تمرینات هوادار و داخل زمین بهترین خودم را ارائه دهم. امیدوارم که توانسته باشم پاسخ اعتماد سرمربی را به خوبی بدهم و در ادامه راه بتوانم بیشتر از قبل کمک کنم.

وی درباره میانگین سنی پایین هوادار در این فصل افزود: تیم هوادار در این فصل از جوانان خوبی بهره می‌برد. همه بازیکنان باانگیزه هستند و رویاهای زیادی در سر دارند. اینکه سن برخی بازیکنان فیکس تیم 20 سال یا حتی کمتر است نشان از جوانگرایی هدفمند تیم ما دارد و امیدوارم بتوانیم به اهداف خود برسیم.

سفیدچقایی در پایان گفت: تمریناتی که در تعطیلات گذراندیم و عملکردی که در بازی‌های دوستانه داشتیم همه ما را امیدوار کرد که با شروع مسابقات بتوانیم مقابل حریفان امتیاز بگیریم. در تمام بازی‌های دوستانه بهتر از رقبا بودیم و نظم تیمی بسیار خوبی داشتیم که امیدوارم مغرور نشویم و بتوانیم همین روند را حفظ کنیم و تداوم ببخشیم.

انتهای پیام