شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#کرمانشاه#قاچاق

فرمانده انتظامی کرمانشاه خبر داد؛

انهدام ۴ باند قاچاق سلاح و مهمات در کرمانشاه

انهدام ۴ باند قاچاق سلاح و مهمات در کرمانشاه

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از انهدام چهار باند قاچاق سلاح و مهمات در کرمانشاه طی روزهای گذشته خبر داد.

به گزارش مشرق، سردار علی اکبر جاویدان اظهار کرد: مأموران پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه در یک هفته اخیر پس از اطلاع از اینکه چند باند قاچاق قصد انتقال مقادیر زیادی سلاح و مهمات از مرزهای غربی کشور به داخل استان و شهر کرمانشاه را دارند، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار داد.

وی ادامه داد: در همین راستا مأموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی ۶ عضو این باندها شده و در عملیات‌هایی جداگانه آنها را دستگیر و از خودروها و مخفیگاه آنها بازرسی‌های لازم را به عمل آوردند.

جاویدان خاطرنشان کرد: در جریان این بازرسی‌ها ۷۶ قبضه اسلحه شامل ۵۷ قبضه سلاح شکاری و ۱۹ قبضه اسلحه کلت کمری به همراه ۱۴ هزار و ۲۵۰ عدد فشنگ جنگی کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از اهتمام پلیس برای برخورد با قاچاقچیان سلاح و مهمات خبر داد و گفت: مقابله جدی با این افراد همواره در دستور کار پلیس قرار داشته و اجازه نخواهیم داد عده‌ای با هر نیت و انگیزه‌ای دست به چنین اقداماتی بزنند.

وی تصریح کرد: دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام در ماه‌های اخیر تمام توان و تلاش خود را برای ایجاد ناامنی در جامعه به کار گرفته و تلاش می‌کنند ضمن ایجاد رعب و وحشت میان مردم، باعث ایجاد ناآرامی و اغتشاش شوند که به فضل الهی تاکنون نتیجه نگرفته‌اند.

جاویدان در پایان و با تاکید بر اینکه هیچ چیزی برای پلیس مهم‌تر از امنیت و آرامش مردم و جامعه نیست، گفت: شهروندان و مردم انقلابی کرمانشاه مطمئن باشند خدمتگذاران آنها در مجموعه انتظامی استان شبانه روز و با همه توان برای این مهم تلاش کرده و اجازه نخواهند داد دشمنان به آنچه که می‌خواهند دست یابند.