شهرخبر

خبر خوش برای سردار آزمون رسید

ستاره نوزده ساله لورکوزن بالاخره بعد از 9 ماه برای تیمش در یک بازی دوستانه به میدان رفت.

خبر خوش برای سردار آزمون رسید

وقایع روز ـ سرویس ورزشی؛

بایر لورکوزن در اولین بازی دوستانه تدارکاتی زمستانی مقابل گلاسکو رنجرز 3-0 شکست خورد. اما بازگشت تقریبا نیم ساعته ستاره فلوریان ویرتس، عملکرد ضعیف لورکوزن را به حاشیه کشانده و مربی او را به وجد می‌آورد.

دقیقه 62 لحظه ای بود که فلوریان ویرتس و کل باشگاه مشتاقانه منتظر آن بودند. ستاره 19 ساله لورکوزن به جای کریم دمیربای وارد زمین شد و 9 ماه پس از پارگی رباط صلیبی در اواسط مارس، بازگشت خود را جشن گرفت.

و 29 دقیقه بعدی که ویرتس با سیستم 4-2-3-1 به عنوان یک بازیکن پست ده به پایان رساند، کافی بود تا ستایش جدی مربی خود را برانگیزد. ژابی آلونسو پس از پایان بازی به طور کلی در مورد این بازیکن خلاق گفت: "او یک بازیکن فوق العاده است. او می تواند در پست های زیادی بازی کند."

 

البته هنوز راه زیادی تا رسیدن به بهترین فرم وجود دارد. این ملی پوش فوتبال آلمان پس از بازی گفت: "من بسیار خسته هستم. من دیگر به فشار عادت ندارم زیرا 9 ماه بیرون بودم. در مجموع متأسفانه بازی ناامیدکننده ای برای ما بود. الان با حال و هوایی که دارم اوضاع خوبی نیست. اما فکر می کنم هر روز که بگذرد بهتر می فهمم این چه روزی برای من بود."

با بازگشت ویرتس به شرایط مسابقه مطابق با انتظارات، سردار آزمون به عنوان مهاجم لورکوزن در موقعیت‌هایی بیشتری در جریان مسابقه قرار خواهد گرفت و پیش‌بینی می‌شود که ستاره ایرانی قرمز و مشکی پوشان بتواند آمار گلزنی‌اش را در تیم ژابی آلونسو بهبود بخشد.