شهر خبر
برچسب‌های مهم خبری:#پردیس#روابط عمومی

انهدام باند سازمان یافته اغتشاشات در پردیس

انهدام باند سازمان یافته اغتشاشات در پردیس

روابط عمومی سپاه پاسداران شهرستان پردیس از دستگیری باند سازمان یافته اغتشاشات در شهرستان خبر داد.

به گزارش مشرق، روابط عمومی سپاه ناحیه علی بن موسی الرضا(ع) شهرستان پردیس بعد از ظهر طی اطلاعیه‌ای از دستگیری باند سازمان یافته اغتشاشات در این شهرستان خبرداد.

در این اطلاعیه آمده؛ طی عملیاتی برنامه ریزی شده و با ورود باند سازمان یافته و دوره دیده اغتشاشات، اعضای این باند طی روزهای اخیر با قصد بستن جاده اصلی تهران به شمال و آسیب به بانک ها و فروشگاه های شهرستان وارد پردیس شدند.

این باند درصدد ایجاد آشوب و ایجاد التهاب در فضای عمومی جامعه بودند، و این افراد با به همراه داشتن کوکتل مولوتف، سلاح‌های سرد و گرم، و با استفاده از آموزش‌هایی که توسط دولت‌های حامی براندازی دیده بودند با نیروهای سپاه، بسیج و فراجا درگیر شدند.

این باند طی دو روز در ساعات پایانی شب در شهر بومهن حاضر و با تجمع و عملیات‌های مختلف قصد انسداد جاده و آسیب به بیت‌المال را داشته و با نیروهای سپاه، بسیج و فراجا با پرتاب کوکتل مولوتف درگیر شدند.
تعدادی از این اغتشاش‌گران دستگیر و تعدادی نیز در رصد اطلاعاتی مجموعه سپاه هستند و به زودی دستگیر خواهند شد.

از افراد دستگیر شده تجهیزات و ادواتی که در این اغتشاشات کشف و با تشکیل پرونده به دستگاه قضایی معرفی شدند.

شایان ذکر است بنابر اعلام روابط عمومی سپاه پردیس تعدادی از اغتشاشگرانی که در اغتشاشات اخیر اقدام به مجروح کردن برخی از نیروهای بسیجی کرده بودند طی رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) بازداشت شده و تحویل مراجع قضایی شده اند.

ضمنا مجموعه سپاه و فراجا این اطمینان را به مردم عزیز می‌دهند که امنیت و اقتدار نظام در این شهرستان برقرار بوده و اجازه هیچ گونه اقدامی را در جهت برهم زدن نظم عمومی نخواهند داد و قطعا افراد خاطی به سزای اعمال خود خواهند رسید.