شهرخبر

حل آخرین معمای تیم ملی برزیل در آستانه بازی حساس

پیش بینی می شود که برزیل با کمترین تغییر ممکن به مصاف کرواسی برود.

حل آخرین معمای تیم ملی برزیل

وقایع روز ـ سرویس ورزشی؛

رسانه های برزیلی سعی کردند آخرین معمای تیم ملی فوتبال این کشور را در آستانه بازی با کرواسی حل کنند. این معما مربوط به الکس ساندرو، مدافع چپ یوونتوس است. او در دقیقه 86 بازی با سوئیس به دلیل مصدومیت زمین را ترک کرد و بعد از آن دیگر برای برزیل در این جام بازی نکرد.

او که در بازی مقابل کامرون و کره جنوبی به میدان نرفت، شانس زیادی برای همراهی برزیل در دیدار یک چهارم نهایی مقابل کرواسی دارد. رسانه های برزیلی در آستانه بازی حساس امروز گزارش دادند که ساندرو در تمرین آخر سلسائو هیچ نشانه‌ای از آسیب دیدگی نشان نداد، بدون هیچ مشکلی تمرینات خواسته شده را انجام داد، اما...

حل آخرین معمای تیم ملی برزیل

تیته بازی کردن یا نکردن ساندرو را منوط به عملکرد او در تمرین آخر دانست و حالا باید دید امشب این بازیکن به ترکیب اصلی برزیل باز می گردد یا دوباره باید تماشاگر بازی هم تیمی های خود باشد. با در نظر گرفتن این که سرمربی طلایی پوشان به ترکیب تیم برنده - ادر میلیتائو در سمت راست و دنیلو در سمت چپ - دست نخواهد زد، ترکیب احتمالی برزیل مقابل کرواسی به شرح زیر خواهد بود: آلیسون، ادر میلیتائو، تیاگو سیلوا، مارکینیوش، دنیلو، کاسمیرو، لوکاس پاکتا، رافینیا، ریچارلیسون، نیمار و وینی جونیور.