شهرخبر

تیته: رقصیدن ما توهین نیست، فرهنگ برزیل است

تیته: این همان فوتبالی است که من به آن اعتقاد دارم

سرمربی تیم برزیل پیش از دیدار با کرواسی شیوه بازی تیمش را ستود.

به گزارش مشرق و به نقل از گلوبو، بازیکنان برزیل و رقص آنها مدت هاست که مورد توجه قرار گرفته است. برای برخی، جشن های خوشحالی آنها یک بی احترامی برای حریفان است، چیزی که تیته در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی خود قبل از بازی کرواسی آن را رد کرد و گفت: اینگونه بازی کردن هویت فوتبال برزیل است. ما به بازیکنان اعتماد به نفس می دهیم تا بهترین عملکرد خود را ارائه دهند. تحت فشار بسیار زیاد، شما باید شجاعت داشته باشید که چنین بازی کنید، حتی اگر در معرض انتقاد قرار بگیرید. این همان فوتبالی است که من به آن اعتقاد دارم.

او در بخش دیگری از صحبت های خود افزود: این تیم من نیست. این تیم ملی برزیل است که من مسئولیت مربیگری آن را بر عهده دارم. رقصیدن بخشی از فرهنگ برزیل است و ما به کسی بی احترامی نمی کنیم. این شیوه زندگی ماست. من ۶۱ ساله هستم. اگر مجبور باشم برقصم، می رقصم.

سرمربی تیم تیته روز پنجشنبه گفت، الکس ساندرو، مدافع چپ برزیلی به طور کامل از مصدومیت بهبود نیافته است و حضورش برای بازی یک چهارم نهایی آنها مقابل کرواسی در روز جمعه در هاله ای از ابهام است.

الکس ساندرو در دقیقه ۸۶ دومین بازی برزیل در گروه G جام جهانی مقابل سوئیس به دلیل مشکل عضلانی تعویض شد. او برای آخرین بازی مرحله گروهی آنها با کامرون و دیدار مرحله یک شانزدهم نهایی مقابل کره جنوبی کنار گذاشته شد.

اگر الکس ساندرو نتواند بازی کند، دانیلو باید یک بار دیگر در سمت چپ خط دفاعی بازی کند، زیرا برزیل مدافعان چپ زیادی ندارد و الکس تلس به دلیل مصدومیت زانو در بازی مقابل کامرون جام جهانی را از دست داد.

منبع: ایسنا