عامل شکست برزیل در آغوش طارمی+عکس

تمرینات پورتو این روزها و برای شرکت در مسابقات لیگ کاپ، برگزار می شود. مهدی طارمی که چند روزی است به پرتغال بازگشته، از روز گذشته به تمرینات پورتو اضافه شد تا در دسترس سرجیو کونسیسائو قرار داشته باشد.

اما تمرینات آبی و سفیدها امروز در شرایطی برگزار شد که آنها یک مهمان ویژه داشتند. وینسنت ابوبکر مهاجم تیم ملی کامرون که چند فصلی را برای پورتو بازی کرد، امروز به دیدار هم تیمی های سابقش رفت. او در 125 مسابقه برای این تیم به میدان رفت و 58 بار نیز گلزنی کرد و 16 پاس گل داد.

ابوبکر که اکنون برای تیم النصر عربستان بازی می کند، در جام جهانی یکی از ستاره های کامرون بود و تک گل سه امتیازی شیرهای رام نشدنی را برابر برزیل به ثمر رساند و تنها شکست سلسائو در این جام را رقم زد.

ابوبکر در حاشیه حضور در باشگاه پورتو، با مهدی طارمی نیز دیدار کرد و این 2 بازیکن، همدیگر را در آغوش کشیدند. آنها هرگز در کنار هم بازی نکردند و نکته جالب این است که چند روز پس از پیوستن طارمی به پورتو، ابوبکر نیز از این تیم جدا شد و به بشیکتاش پیوست.

در واقع می توان گفت که مهاجم ایرانی، جانشین بازیکن تیم ملی کامرون در دراگائو بود و تاکنون نیز مهدی طارمی عملکرد بسیار بهتری نسبت به ابوبکر داشته و در 115 دیدار، موفق به زدن 62 گل شده و 43 بار نیز پاس گل داده است.

عامل شکست برزیل در آغوش طارمی+عکس