شهرخبر

جام جهانی قطر| انتقاد روی کین از نحوه شادی بازیکنان برزیل مقابل کره جنوبی

جام جهانی قطر| انتقاد روی کین از نحوه شادی بازیکنان برزیل مقابل کره جنوبی

جام جهانی قطر - کاپیتان پیشین منچستریونایتد از ستاره‌های تیم ملی برزیل به خاطر شادی پس از گل‌شان برابر کره جنوبی ایراد گرفت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آن دسته از کسانی که روی کین را می‌شناسند و با خلق و خوی او به خصوص پس از بازنشستگی‌اش و رو آوردن به حرفه اجرا و کارشناسی در تلویزیون آشنا هستند، می‌دانند که کمتر پیش می‌‌آید که او اظهارنظری کند و در آن از کسی ایراد نگیرد و انتقاد نکند. او همیشه بهانه‌ای برای سرزنش کردن پیدا می‌کند و شب گذشته (دوشنبه) نیز از شادی بازیکنان تیم ملی برزیل پس از چهارمین گل‌شان مقابل کره جنوبی در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2022 قطر ایراد گرفت.

از نظر کاپیتان ایرلندی سابق منچستریونایتد دلیلی نداشت که بازیکنان منچستریونایتد شامل نیمار، وینیسیوس جونیور یا پاکتا زمانی که پیروزی‌شان قطعی شده بود، به خاطر زدن گل چهارم در کنار یکدیگر حرکات موزون انجام دهند.

 

کین گفت: نمی‌توانم چیزی را که می‌بینم، باور کنم. من هرگز اینقدر رقص ندیده بودم. انگار داشتم «استریکتلی کام دنسینگ» (یک برنامه تلویزیونی در بریتانیا) را تماشا می‌کردم. می‌دانم که این نوع شادی آنها به فرهنگ‌‌شان ربط دارد، اما این نوع شادی واقعاً بی‌احترامی به حریف است. آنها چهار گل زدند و برای هر کدامش همینطور شادی کردند. اولین و دومین بار مشکلی نداشت، اما بعد از آن سرمربی‌شان هم وارد این شادی شد و من هم از این بابت ناراحتم. فکر نمی‌کنم که این مدل شادی کردن درست باشد.

اظهارات روی کین با واکنش بازیکنان برزیل مواجه شد و رافینیا یکی از آنها بود که در پاسخ به مرد ایرلندی گفت: اینکه بعضی‌ها از مدل شادی کردن ما ناراحت هستند و آن را نمی‌پسند مشکل خودشان است. ما باز هم به کار خود ادامه می‌دهیم.

انتهای پیام/