شهرخبر

تجهیز مراکز درمانی شرکت شهر سالم به QR کد

تجهیز مراکز درمانی شرکت شهر سالم به QR کد

رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری شهرداری تهران گفت: مراکز درمانی شرکت شهر سالم برای ارزیابی بهتر و دریافت نظرات مراجعه‌کنندگان به QR کد مجهز می‌شوند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، جلسه بررسی وضعیت مراکز درمانی شرکت شهر سالم با حضور محمدعلی الفت‌پور؛ رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری شهرداری تهران، امانی ؛ معاون درمان شرکت شهر سالم در مراکز درمانی مناطق 5 و 9 برگزار شد.

محمدعلی الفت‌پور با اشاره به اینکه یکی از دغدغه‌های مدیریت شهری خدمات درمانی شرکت شهر سالم است، افزود: یکی از اصلی‌ترین سطوح تماس شهرداری تهران با شهروندان مراکز درمانی است. رویکرد شهردار تهران خدمات‌رسانی بهتر به کارکنان است تا آن‌ها نیز خدمات درخوری به شهروندان ارائه دهند.

رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری شهرداری تهران با تأکید بر اینکه با بهره‌برداری از ایده‌ها و خلاقیت‌های انجام شده در مراکز درمانی موفق باید تمامی مراکز تا جای امکان به یک شرایط برابر دست پیدا کنند، عنوان کرد: مراکز درمانی شرکت شهر سالم برای ارزیابی بهتر و دریافت نظرات مراجعه‌کنندگان به QR کد مجهز می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه باید آنالیز تمامی مراکز درمانی جهت احصاء نقاط قوت و ضعف انجام شود، گفت: بررسی نقاط قوت، ارائه نقاط ضعف و قوت مراکز توسط رؤسا، نظرسنجی از کارکنان، برگزاری کلینیک حل مسئله برای مدیران مراکز درمانی، جمع‌بندی برنامه‌های کوتاه و بلندمدت رؤسای مراکز از جمله اقداماتی هستند که می‌توانند در پیشرفت و رسیدن مراکز درمانی به نقطه قابل‌قبول یاری‌رسان باشند.

رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری شهرداری تهران تصریح کرد: برای به‌روزرسانی برنامه‌های شرکت شهر سالم باید طرح پیشنهادی، نظام کنترل پروژه و برنامه‌های پیشنهادی از جانب رؤسای مراکز درمانی بررسی شوند.

گفتنی است؛ محمد علی الفت پور، رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری شهرداری تهران در بازدید از مراکز درمانی مناطق 5 و 9 شرکت شهر سالم از پرستاران این دو مرکز به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/