شهر خبر
برچسب‌های مهم خبری:#پلیس راهور#سرباز#چابهار

تیراندازی افراد ناشناس به ۲ سرباز پلیس راهور در چابهار

کدخبر: ۵۳۹۳۳۵
اشرار مسلح به ۲ سرباز وظیفه پلیس راهور چابهار که در حال انجام وظیفه و ارائه خدمات ترافیکی به مردم بودند به صورت ناجوانمردانه حمله و تیراندازی کرده و از محل متواری شدند.
تیراندازی افراد ناشناس به ۲ سرباز پلیس راهور در چابهار

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، سردار محمد قنبری یکشنبه شب اظهار داشت: ساعت ۱۹ امروز(یکشنبه) در محل دکه بازار واقع در خیابان امام خمینی(ره) چابهار اشرار مسلح به ۲ سرباز وظیفه پلیس راهور این شهرستان که در حال انجام وظیفه و ارائه خدمات ترافیکی به مردم بودند به صورت ناجوانمردانه حمله و تیراندازی کرده و از محل متواری شدند.

وی ادامه داد: در اثر تیراندازی افراد مسلح که ملبس به لباس محلی بودند، سربازان وظیفه «بنیامین فاضلی» اهل سراوان و سرباز وظیفه «عارف هوتی» اهل چابهار از ناحیه کتف مجروح شدند که هر ۲ سرباز وظیفه بلافاصله به بیمارستان انتقال یافته و کادر درمان اقدامات فوری و خوبی را برای معالجه آنان شروع کردند.

قنبری بیان کرد: با سرنخ های خوبی که به دست آمده و تیم ویژه ای از زبده ترین کارآگاهان در این زمینه تشکیل شده اقدامات گسترده ای برای دستگیری ضاربان شروع شده و امیدواریم در کمترین زمان ممکن دستگیر شده و تحویل مقامات قضایی شوند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: اینگونه اقدامات مزبوحانه، پلیس را در ارائه خدمات به مردم مصمم تر می کند و مردم نیز هرگونه اطلاعاتی در این زمینه کسب کردند را از طریق شماره ۱۱۰ در اختیار پلیس قرار دهند.