شهرخبر

۲ سرباز پلیس راهور در چابهار بر اثر تیراندازی افراد ناشناس مجروح شدند

.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ۲سرباز وظیفه راهور شهرستان چابهار بر اثر تیراندازی افراد ناشناس مجروح شدند.

به گزارش مشرق، سردار محمد قنبری شامگاه یکشنبه اظهار داشت: ساعت ۱۹ در محل دکه بازار واقع در خیابان امام خمینی چابهار اشرار مسلح به ۲ نفر از سربازان وظیفه پلیس راهور این شهرستان که در حال انجام وظیفه و ارائه خدمات ترافیکی به مردم بودند به صورت ناجوانمردانه حمله و تیراندازی کرده و از محل متواری شدند.

وی ادامه داد: در اثر تیراندازی این افراد مسلح که ملبس به لباس محلی بودند، سربازان وظیفه "بنیامین فاضلی" اهل سراوان و سرباز وظیفه "عارف هوتی" اهل چابهار از ناحیه کتف مجروح شدند که هر ۲ سرباز وظیفه بلافاصله به بیمارستان منتقل و کادر درمان اقدامات فوری و خوبی را برای معالجه آنان شروع کردند.

وی بیان کرد: با سرنخ های خوبی که به دست آمده و تیم ویژه ای از زبده ترین کارآگاهان در این زمینه تشکیل شده اقدامات گسترده ای برای دستگیری ضاربان شروع شده و امیدواریم در کمترین زمان ممکن دستگیر شده و تحویل مقامات قضایی شوند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: اینگونه اقدامات مزبوحانه، پلیس را در ارائه خدمات به مردم مصمم تر می کند و مردم نیز هرگونه اطلاعاتی در این زمینه کسب کردند را از طریق شماره ۱۱۰ در اختیار پلیس قرار دهند.

منبع: ایرنا