پله پیام داد: بازی‌های برزیل را فراموش نکنید

پله ، ستاره سابق و ۸۲ ساله فوتبال جهان، از سپتامبر گذشته تحت شیمی درمانی بابت ابتلا به سرطان روده قرار گرفته و دیروز اخبار نگران کننده‌ای در مورد وضعیت سلامتی او منتشر شد. برخی مدعی شدند امید پزشکان برای درمان پله به پایان رسیده و او فقط برای کمتر درد کشیدن در روز‌های پایانی عمر، به بخش تزریق مُسکن منتقل شده است. اما ساعتی بعد پیامی از صفحه رسمی پله منتشر شد که موید آن بود که وضعیت او اینقدر‌ها هم وخیم نیست و این اخبار حقیقت ندارد. البته هنوز مشخص نیست این پیام آیا با خواسته خود پله منتشر شده و یا فرزندان او قصد داشته اند به شایعات در مورد احتمال مرگ او پایان دهند.

پله در اینستاگرام خود نوشت: "دوستان من، می‌خواهم همه آرام و مثبت باشید. من قوی هستم و با امید فراوان و مثل همیشه درمان خود را دنبال می‌کنم. می‌خواهم از تمام تیم پزشکی و پرستاری برای تمام مراقبت‌های این مدت، تشکر کنم. من به خدا ایمان زیادی دارم و هر پیام عاشقانه‌ای که از شما در سراسر جهان دریافت می‌کنم، باعث می‌شود سرشار از انرژی بمانم. همچنین از شما می‌خواهم مسابقات تیم ملی برزیل را در جام جهانی نیز تماشا کنید. از شما بابت همه چیز واقعا ممنون هستم. "

پله

بیمارستان آلبرت انیشتین نیز شب گذشته در مورد شرایط پله بیانیه‌ای صادر کرد و مدعی شد شرایط این اسطوره برزیلی باثبات بوده و وضعیت سلامتی او بهبود یافته است.