واکنش رونالدو به ترک یونایتد

مصاحبه جنجالی با مورگان باعث شد که صبر مدیران منچستریونایتد به پایان برسد و خواهان فسخ قرارداد رونالدو در فاصله بیش از شش ماه تا پایان مهلت قرارداد با این بازیکن شوند.
این ستاره پرتغالی به توافق مشترکی با این باشگاه رسید تا قراردادش را پیش از باز شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی فسخ کند و پس از پایان جام جهانی ۲۰۲۲ قطر این فرصت را داشته باشد که باشگاه جدیدی پیدا کند.
حالا مورگان فاش کرده که پس از اعلام خبر فسخ قرارداد او با شیاطین سرخ با این بازیکن در ارتباط بوده و او از این موضوع ابراز خوشحالی کرده است.
این خبرنگار انگلیسی در این باره به دیلی تلگراف گفت: «پس از انتشار این خبر پیامی به رونالدو دادم و تصویری از ویلیام والاس در فیلم شجاع دل فرستادم که فریاد می‌زد آزادی! او هم موافق بود که این توصیف بی نقصی از احساس خودش است و در پایخ به من گفت مثل یک پرنده رها شدم!»

در روز‌های اخیر شایعاتی درباره احتمال پیوستن رونالدو به باشگاه عربستانی النصر با دستمزد سالانه ۲۰۰ میلیون یورو به گوش رسیده است، اما هنوز مشخص نیست که این بازیکن به صورت قطعی با این انتقال موافقت کرده باشد.
منابع نزدیک به او از جمله مورگان پیش از این تایید کرده بودند که این ستاره پرتغالی امیدوار است با درخشش در جام جهانی قطر بتواند به حضورش در اروپا و خصوصا پیوستن به باشگاهی که در لیگ قهرمانان حاضر است ادامه دهد.

رونالدو