شهرخبر
جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۵

برخی از بازیکنان تیم ملی اخیرا حمایت دوباره خود را در خصوص ماندن کی روش مطرح کرده اند.

سردار آزمون

به گزارش همشهری آنلاین، هیات رئیسه فدراسیون فوتبال نقش چندانی در بازگشت کی روش نداشت و می توان گفت تاج بیشتر از آنها نقش داشت. با این حال بعد از حذف ایران از جام جهانی هنوز فدراسیون موضع رسمی نداشته و فقط سردار آزمون و چند بازیکن اعلام کرده اند می خواهند کی روش در تیم ملی بماند. سردار حتی پا را فراتر گذاشته و گفته خودم ادامه حضور او را اوکی می کنم.

این که چرا بازیکن باید در این بحث وارد شود یک ایراد بزرگ است اما به نظر می رسد حداقل در مقطع فعلی خود فدراسیونی ها موضع مشخصی ندارند و شاید مشغول سبک و سنگین کردن شرایط هستند. در هیات رئیسه به طور طبیعی کی روش مخالفانی دارد اما باید دید تاج و شاید نهادهای بالاتر چه تصمیمی برای آینده نیمکت تیم ملی می گیرند و آیا کی روش شانس دارد که در یک جام ملتهای دیگر هم روی نیمکت بنشیند یا نه؟فعلا که بیشتر مردم و کارشناسان به آینده تیم ملی با این مربی امیدوار نیستند و افکار عمومی نمی پذیرد که کارلوس باز هم در ایران بماند.

پیش از این فوتبال ایران یک بار تصمیم به تغییر سرمربی خود با دخالت بازیکنانی مانند طارمی و جهانبخش و... گرفت که نتیجه آن در جام جهانی هم مشخص شد. آیا دوباره قرار است ملی پوشان برای نیمکت ایران تصمیم گیری کنند.