شهرخبر
پرفروش ترین فاز پردیس؛

قیمت جدید آپارتمان در پردیس تهران+جدول

کدخبر: ۵۳۸۵۲۲
یک خانه نوساز در فاز 9 پردیس با زیربنای 87 مترمربع، یک میلیارد و 650 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.
قیمت جدید آپارتمان در پردیس تهران+جدول

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، شهر پردیس یک شهر نوپا است که در 17 کیلومتری شمال شرق تهران واقع شده و به دلیل رشد قیمت مسکن خصوصا در تهران مورد توجه بسیاری از شهروندان پایتخت قرار گرفت.

یک مشاور املاک شهر پردیس به اکوایران می‌گوید، هم‌اکنون بازار مسکن در این شهر نسبت به تابستان در رکود به سر می‌برد و تعداد معاملات کمتر شده است.

بنابر گفته مشاوران، قیمت‌ مسکن‌های پردیس در یک ماه اخیر تقریبا ثابت بوده اما نسبت به تابستان با توجه به افزایش قیمت دلار، این بازار هم از افزایش قیمت جا نماند.

این مشاور املاک می‌گوید یکی از پروفروش‌ترین مسکن‌ها در حال حاضر مسکن‌های مهر است که تازه به بهره‌برداری رسیده‌اند و از رنج قیمتی مناسب‌تری برخوردار هستند.

بر اساس گفته این کارشناس فروش، از دیگر فازهای پرفروش شهر پردیس می‌توان به فازهای 5، 11، 8 و 9 اشاره کرد.

از مزایای شهر پردیس قیمت مناسب آن نسبت به قیمت مسکن در سایر نقاط تهران است و از معایب آن این است که روند احداث امکانات رفاهی در این شهر هنوز به صورت کامل اتفاق نیفتاده اما به صورت کلی شهروندان برای تامین مایحتاج زندگی با مشکل روبه‌رو نخواهند بود.

این مشاور املاک می‌گوید هرچقدر هزینه پیشنهادی فروشندگان ملک کارشناسی شده‌تر باشد سرعت فروش هم بالاتر می‌رود؛ اما برخی مالکان قیمت پیشنهادی بالاتر از منطقه  بر روی ملک قرار می‌دهند و این باعث می‌شود که ملک آنها دیرتر به فروش برسد.

اغلب خانه‌های پردیس نوساز و کلید نخورده و از امکاناتی همچون آسانسور، انباری و پارکینگ برخوردار و البته برخی از این خانه‌ها دارای وام هستند.

یک خانه نوساز در فاز 9 پردیس با زیربنای 87 مترمربع، یک میلیارد و 650 میلیون تومان و خانه نوساز دیگر در فاز 5 پردیس با زیربنای 86 مترمربع، یک میلیارد و 780 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

 در مجموع می‌توان بر اساس فایل‌های عرضه شده در پلتفرم‌های خرید و فروش ملک گفت که در شهر پردیس، خرید خانه‌های بزرگ‌متراژ و نوساز با بودجه‌ای زیر 2 میلیارد تومان و خرید خانه‌های کم‌متراژ و نسبتا نوساز با بودجه‌ای زیر 1 میلیارد تومان ممکن است.

IMG_20221130_235117_679