شهرخبر

قاتل مرد جوان در پارک "مسگرآباد" فقط ۱۰ ساعت آزاد بود!

قاتل مرد جوان در پارک "مسگرآباد" فقط 10 ساعت آزاد بود!

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، مرد جوانی که دوست خود را در پارک مسگرآباد به قتل رسانده بود، پس از ۱۰ ساعت دستگیر کردند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، بامداد سه‌شنبه هشتم آذر ماه، کشف جسد مرد جوانی در پارک "مسگرآباد" از سوی یک پاکبان به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد که با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با دستور محمد جواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جنایی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی با جسد مرد حدودا 37 ساله‌ای مواجه شدند که از ناحیه پهلو و سینه هدف ضربات چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود همچنین در ادامه مشخص شد عامل این جنایت پس از ارتکاب جرم از مهلکه گریخته است؛ از سوی دیگر بررسی‌ها نشان داد مقتول که اعتیاد به شیشه داشته به دلیل اختلافات شخصی توسط دوست خود به قتل رسیده است و احتملا این درگیری بخاطر مواد مخدر رخ داده است.

دستگیری قاتل مرد جوان در پارک مسگرآباد

با انتقال جسد به پزشکی قانونی برای بررسی‌های بیشتر، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در نخستین‌گام اقدامات اطلاعاتی را کلید زدند و مخفیگاه قاتل رو شناسایی کردند؛ تیم جنایی پس از دریافت این اطلاعات مهم، راهی محل مورد نظر شدند و مرد جوان را 10 ساعت پس از ارتکاب جنایت دستگیر کردند.

متهم صبح امروز به شعبه دادسرای امور جنایی منتقل شد و در تحقیقات ابتدایی به جرم قتل دوست قدیمی خود اعترف کرد و گفت: شب حادثه به دلیل مصرف موادمخدر و مشروبات الکلی در حال خود نبودم که ناگهان با مقتول چشم در چشم شدم؛ در پی این موضوع درگیری میان ما رخ داد که در یک لحظه کنترل خود را از دست دادم و  با چاقو ضربات مرگباری به او وارد کردم.

به گزارش تسنیم، با دستور محمدجواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جنایی، متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس‌ آگاهی قرار گرفت و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/