شهرخبر

حال و هوای تهران بعد از باخت ایران مقابل آمریکا /فضای شهر امنیتی بود اما درگیری نشد

کدخبر: ۵۲۶۹۵۹
حضور معترضان در خیابان پس از دیدار ایران و آمریکا قابل پیش‌بینی بود، به همین دلیل فضای شهر تهران پس از بازی بسیار امنیتی بود.
حال و هوای تهران بعد از باخت ایران مقابل آمریکا /فضای شهر امنیتی بود اما درگیری نشد

به گزارش اقتصادنیوز سایت رویداد24 نوشت:

بعد از بازی ایران و آمریکا سنگین‌ترین حجم نیروهای امنیتی در میدان ولیعصر حضور داشتند؛ به صورتی که خروجی میدان به سمت بلوار کشاورز توسط ماموران مسدود شده بود و بیشترین میزان حضور مردم نیز در این منطقه بود و تعداد زیادی ماشین از سمت بلوار کریم خان به سمت میدان ولیعصر در حرکت بودند که بوق می‌زدند.

همچنین بزرگراه اشرفی اصفهانی هم بسیار شلوغ بود و در جای‌جای بزرگراه نیروهای امنیتی با موتور در حال تردد بودند، با این حال ماشین‌ها بوق ممتد می‌زدند و حجم ترافیک حتی تا ساعت ۲ شب در این منطقه بالا بود.

از مناطق دیگر که حضور نیروهای امنیتی بسیار چشمگیر بود، پل ستار خان بود که تعداد بسیار زیادی مامور امنیتی یگان ویژه و لباس شخصی در آنجا حضور داشتند.

اگرچه حضور نیروهای امنیتی در شهر چشمگیر بود، اما تهران شب آرامی را گذراند و مشاهده خبرنگار رویداد۲۴ نشان می‌دهد که در هیچ نقطه‌ای از شهر درگیری رخ نداد و اتفاقی مانند آنچه در روزهای ناآرام وجود داشت، در تهران وجود نداشت و صرفا حضور مردمی دیده می‌شد که با ماشین در خیابان تردد می‌کردند و در برخی نقاط هم ترافیک شدیدی وجود داشت.