شهرخبر

نماینده مردم شوش در مجلس مطرح کرد؛

دولت با واگذاری نهایی مالکیت هفت‌تپه به نیشکر خوزستان موافقت کند

دولت با واگذاری نهایی مالکیت هفت‌تپه به نیشکر خوزستان موافقت کند

شوش- نماینده مردم شوش در مجلس گفت: ضرورت دارد که دولت هرچه سریع‌تر با واگذاری انتقال مالکیت شرکت نیشکر هفت تپه به صورت نهایی به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان موافقت کند.

محمد کعب عمیر در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در نشست اخیر نمایندگان خوزستان با معاون اول رئیس جمهور یکی از موضوعاتی که بنده مطرح کردم، انتقال مالکیت نهایی شرکت نیشکر هفت‌تپه به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان بود.

وی گفت: این روزها شرکت نیشکر هفت تپه روزهای خوشی را سپری می‌کند و این امر نشان می‌دهد که واگذاری این مجموعه بزرگ به شرکت نیشکر هفت تپه به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان کار درستی است.

نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس افزود: شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان در برنامه‌ریزی مناسب همه اراضی آسیب دیده شرکت هفت‌تپه را احیا کرد و سطح کشت نیشکر در مزارع این شرکت را افزایش داد.

کعب عمیر تصریح کرد: شرایطی که در حال حاضر در شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه به وجود آمده نتیجه یک واگذاری درست و کار جهادی و همدلی مسئولان و کارگران است.

نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس بیان کرد: برای اینکه شاهد روزهای طلایی در شرکت نیشکر هفت تپه باشیم و همچنین خاطرات تلخ گذشته این شرکت فراموش شود از دولت انتظار می‌رود هرچه سریع‌تر با واگذاری انتقال نهایی مالکیت این مجموعه بزرگ به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان موافقت کند.

وی یادآور شد: فرصت‌های سرمایه گذاری بسیار خوبی در نیشکر هفت تپه وجود دارد که با ایجاد صنایع تبدیلی در این مجموعه بزرگ شاهد ایجاد اشتغال جدید برای جوانان خواهیم بود.