شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#اصفهان#قاچاق

انهدام باند قاچاق سلاح‌های جنگی و شکاری در اصفهان

انهدام باند قاچاق سلاح‌های جنگی و شکاری در اصفهان

جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضای باند ۵ نفره قاچاق سلاح‌های و کشف ۳۷ عدد اسلحه جنگی و شکاری با ۶۵۰ عدد فشنگ مربوطه در بازرسی از مخفیگاه آنان خبر داد.

به گزارش مشرق به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمدرضا هاشمی‌فر اظهار داشت: به دنبال تحرکات گروه‌ها و شبکه‌های معاند و ضد انقلاب برای ایجاد آشوب و ناامنی در کشور از طریق قاچاق سلاح و توزیع آن در بین اراذل و اوباش، ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در یک اقدام هوشمندانه موفق شدند اعضای باندی که در زمینه قاچاق سلاح های جنگی و شکاری فعال بودند را شناسایی کردند.

وی افزود: ماموران پس از کسب اطلاعات لازم و رصد تحرکات این باند سرانجام مخفیگاه آنان را در یکی از مناطق شهر اصفهان شناسایی و طی هماهنگی با مرجع قضائی محل سکونت آنان را به محاصره در آورده و در یک عملیات منسجم و ضربتی تمامی اعضای این باند را پیش از اینکه فرصت فرار پیدا کنند دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه این متهمان ۳۷ قبضه سلاح شامل ۱۰ قبضه اسلحه جنگی و ۲۷ قبضه اسلحه شکاری موسوم به شورشی به همراه ۴۵۰ فشنگ جنگی و ۲۰۰ فشنگ شکاری کشف شد.

وی با بیان اینکه انهدام باند مذکور قطعاً جلوی وقایع ناگواری که با استفاده از این سلاح‌ها ممکن بود رخ دهند گرفته شد، گفت: به لطف خداوند متعال، همکاری و مشارکت مردم و هوشمندی و اشرافیت بالای ماموران پلیس استان نقشه شوم دشمنان نظام اسلامی برای ناامن کردن شهر اصفهان ناکام ماند و از همین جا به همه کسانی که در فکر برهم زدن امنیت و آرامش مردم هستند هشدار می دهم که بدانند برخورد پلیس با آنان قاطع، سخت و پشیمان کننده خواهد بود.