شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#حوزه#قطر#جام‌جهانی

۱۰۰میلیارد تومان کلاهبرداری تنها در ۷ روز

۱۰۰میلیارد تومان کلاهبرداری تنها در ۷ روز

جام‌جم نوشت: سرکردگان شبکه‌های قمار در روزهای فوتبالی، روزهای پرکاری دارند و فعالیت‌هاشان دو برابر می‌شود. این اتفاق در روزهای جام‌جهانی هم رخ داد و با گذشت یک هفته از شروع مسابقات، اعضای یک باند شرط‌بندی و قمار که در حوزه مسابقات جام‌جهانی۲۰۲۲ قطر فعالیت می‌کردند با گردش مالی ۱۰۰‌میلیارد تومانی شناسایی و دستگیر شدند.

سردار وحید مجید، رئیس پلیس فتای فراجای کشور در تشریح این خبر بیان کرد: با دریافت شکایت متعدد مالباختگان و بررسی‌های فنی پلیس فتا در برخورد با تارنماهای مجرمانه فعال در حوزه سایت‌های شرط‌بندی و قمار آنلاین؛ به‌خصوص مسابقات مرتبط با جام‌جهانی ۲۰۲۲ اعضای این باند شناسایی و در یکی از شهرهای شمالی کشور در مخفیگاه خود دستگیر شدند.

۱۰۰میلیارد تومان کلاهبرداری تنها در ۷ روز

وی با اشاره به این‌که متهمان با فعالیت گسترده موجبات کلاهبرداری از فریب‌خوردگان را فراهم کرده بودند، گفت: این افراد در تحقیقات صورت گرفته به جرم خود اعتراف کردند و با تشکیل پرونده جهت گذراندن مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.

وی در ادامه از مسدود شدن مقادیری از وجوهات به مبلغ ۲۰میلیارد تومان خبر داد و به هموطنان توصیه کرد: تمام سود جریانات شرط‌بندی و قمار نصیب ایجادکنندگان سایت‌ها می‌شود، بنابراین به هیچ‌وجه فریب این جریانات مجرمانه را نخورند تا در دام این افراد کلاهبردار گرفتار و متضرر نشوند.

۲۷۱ ۳۵