شهرخبر
خبر خوش برای ملی پوشان و کی روش پس از پیروزی بزرگ

صدآنلاین | پس از برتری ایران مقابل ولز‏‏ هواداران عقیده دارند ایران از شانس بیشتری برای صعود به مرحله بعد جام جهانی برخوردار است

به گزارش صدآنلاین به نظر می‌رسد این به خاطر نمایش خوبی بود که تیم ملی فوتبال کشورمان در برابر ولز داشت. کاری که تیم ملی آمریکا نتوانست انجام دهد. یک بازی سراسر تهاجمی با نمایش خوب در خط دفاع و خلق موقعیت‌های فراوان به روی دروازه حریف. از سویی باید به این نکته مهم اشاره کرد که تیم ملی فوتبال آمریکا نتوانست دروازه تیم ملی انگلیس را باز کرد و تیم ملی ولز هم به نظر قادر به انجام این کار نخواهد بود. اما ایران دو بار توسط مهدی طارمی به گل رسید و یک بار هم ضربه سردار آزمون تیرک دروازه انگلیس را به لرزه در آورد.

در تازه‌ترین نظر سنجی صورت گرفته از مخاطبان شبکه الکاس قطر ۴۹ درصد به پیروزی ایران رای داده اند. ۳۴ درصد از شرکت کنندگان در نظر سنجی هم گفته اند آمریکا برنده بازی خواهد شد و ۱۷ درصد هم رای داده اند که بازی با نتیجه مساوی به پایان می‌رسد. در این صورت هم این تیم ملی فوتبال ایران است که به دور بعدی مسابقات صعود خواهد کرد. چرا که در صورت رقم خوردن نتیجه مساوی در این دیدار ایران ۴ امتیازی و آمریکا ۳ امتیازی خواهد شد.

مصاف روز سه شنبه ایران – آمریکا در روز پایانی مرحله گروهی دومین رویارویی دو تیم در جام جهانی خواهد بود. در جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه ایران با گل‌های حمید استیلی و مهدی مهدوی کیا با نتیجه دو بر یک به پیروزی رسید.

باشگاه خبرنگاران جوان ورزشی فوتبال و فوتسال