شهرخبر
گزینه مدنظر کی روش حساب استقلال از تیم ملی جداست

صدآنلاین | یکی از یازده بازیکنی که از سوی کارلوس کی روش پیش از سفر تیم ملی به دوحه به اردو دعوت شده بود، امیرعلی صادقی بود.

به گزارش صدآنلاین هافبک جوان و تکنیکی تیم استقلال در زمان فرهاد مجیدی بیشتر به بازی گرفته می شد اما در فصل جاری حضور او در زمین کم و به عنوان بازیکن تعویضی بوده است. با این حال به نظر نمی رسد از جنگیدن برای بازپس‌گیری جایگاهش در ترکیب استقلال خسته شده باشد و چاره‌ای ندارد که به این مبارزه ادامه دهد.

نمایش خوب امیر علی صادقی در تمرینات تیم ملی تحسین کارلوس کی روش را به همراه داشت و احتمالا بعد از جام جهانی و برای جام ملت ها یکی از بازیکنانی که به اردوی تیم ملی دعوت می شود، این بازیکن باشد. اما حساب تیم ملی با استقلال جداست. محمد محبی، یکی از مهره های کلیدی تیم استقلال به شمار می رود اما در لحظه آخر از سوی کارلوس کی روش خط خورد. ابوالفضل جلالی که جایگاهش را در ترکیب ثابت استقلال به جعفر سلمانی داده بود اما اکنون به همراه تیم ملی در دوحه به سر می برد. این اتفاقات نشان می دهد هر مربی دیدگاه خاص خود را دارد و امیر علی صادقی باید برای تحقق خواسته های ریکاردو ساپینتو بجنگد. در این صورت است که به ترکیب استقلال راه پیدا می کند و دوباره می تواند در این تیم به یک بازیکن قابل بحث تبدیل شود.