دزدان حرفه ای شکار دوربین مداربسته شدند + عکس

به گزارش رکنا؛ سرهنگ" جواد ابراهیمی " گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت کامپیوتر خودرو های سواری در سطح شهرستان فریمان، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی فریمان با تحقیقات گسترده و بررسی آثار به جا مانده و بازبینی دوربین‌های مداربسته، ۳ متهم سابقه دار را در این زمینه شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی طی دو عملیات ضربتی آن‌ها را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سرهنگ ابراهیمی با اشاره به کشف کامپیوتر‌های سرقت شده در بازرسی از مخفیگاه متهمان، افزود: دستگیرشدگان در تحقیقات به عمل آمده به ۷۰ فقره سرقت شبانه کامپیوتر خودرو‌های سواری در سطح شهرستان‌های استان خراسان رضوی اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان فریمان تصریح کرد: ۳ متهم دستگیرشده پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

این مقام انتظامی گفت: مالکان خودرو‌های سواری در شهر‌های استان خراسان رضوی که کامپیوتر خودرو آن‌ها سرقت شده، می‌توانند برای پیگیری شکایت خود با شماره تلفن ۳۴۶۲۳۴۷۰ پلیس آگاهی فریمان تماس بگیرند تا اقدام‌های قانونی لازم به عمل آید.