شهرخبر

گزارش خبرنگار مهر از قطر؛

از مصدومیت سردار آزمون تا گل مردود ایران به ولز

از مصدومیت سردار آزمون تا گل مردود ایران به ولز

تیم ملی فوتبال ایران مقابل ولز به گل رسید اما این گل با کمک داور ویدئویی مردود اعلام شد.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از قطر، تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار خود در جام جهانی قطر از ساعت ۱۳:۳۰ امروز به مصاف ولز رفته است.

*دیدار دو تیم در حالی آغاز شد که حداقل نیمی از صندلی‌های ورزشگاه خالی از تماشاگر بود.

* کارلوس کی روش آخرین نفری بود که از اعضای تیم ملی ایران وارد چمن شد. رابرت پیچ سرمربی ولز همچون کی روش با سوت آغاز بازی کنار زمین ایستاد تا تیم خود را هدایت کند.

* سیدحسین حسینی امروز به جای بیرانوند درون دروازه ایران است. عکس العمل حسینی در دقیقه ۱۱ مانع گل خوردن ایران شد. همین موضوع باعث تشویق او از سوی تماشاگران شد.

* حمید سجادی وزیر ورزش هم با حضور در جایگاه ویژه این مسابقه در کنار مهدی تاج و جیانی اینفانتینو رئیس فیفا، این مسابقه را از نزدیک تماشا کرد.

از مصدومیت سردار آزمون تا گل مردود ایران به ولز

* کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران نسبت به تصمیمات داوری اعتراضات زیادی کرد او مدام به کمک داور مسابقه بابت خطایی که به سود ولز گرفته پی شد اعتراض داشت.

* احسان حاج صفی کاپیتان تیم ملی ایران از هم تیمی‌های خود در نیمه اول می‌خواست با فکر و منطق بازی کنند. او مدام انگشت اشاره اش را سمت شقیقه‌های خود می‌گرفت و از آنها می‌خواست حساب شده بازی کنند.

* ایران در دقیقه ۱۵ توسط علی قلی زاده دروازه ولز را باز کرد اما کمک داور ویدئویی این گل را مردود کرد. قلی زاده در شرایط دروازه حریف را باز کرد که در موقعیت آفساید قرار داشت.

* سردار آزمون مهاجم ایران در دقیقه ۲۷ دچار آسیب دیدگی شد و کادر پزشکی تیم ملی بالای سر او در زمین حاضر شد. آزمون البته به بازی ادامه داد تا مصدومیتش در شرایط نامشخصی باشد.