شهرخبر

روستای "عسگرآباد عباسی" در جعبه جادو

روستای "عسگرآباد عباسی" در جعبه جادو

"تهرانگرد" این هفته مهمان روستای عسگرآباد عباسی در اطراف پایتخت می‌شود.

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم، با توجه به افزایش روند مهاجرت روستانشینان به سمت شهرهای بزرگتر و خالی شدن برخی روستاها از سکنه برنامه "تهرانگرد" تلاش کرده آنروی سکه مهاجرت روستاییان به شهرهای بزرگتر را به نمایش بگذارد.

در جدیدترین قسمت "تهرانگرد" که از شبکه 5 سینمای جمهوری اسلامی پخش می‌شود، مخاطبان با رونق کسب و کار یک دامداری نوین در روستایی نزدیک به پایتخت کشور یعنی روستای عسگرآباد عباسی در منطقه پیشوا آشنا می‌شوند.

 «تهرانگرد» به تهیه کنندگی سجاد مشحون و کارگردانی سینا عباسی این هفته، جمعه 4 آذر ساعت 22 سفری تلویزیونی به روستای عسگرآباد عباسی شهرستان پیشوا خواهد داشت.

به گفته عباسی این برنامه ضمن معرفی روستای عسگرآباد عباسی، مخاطبانش را با یکی از دامداری‌های هوشمند استان تهران که از تولید کنندگان شیر در کشور است را آشنا می‌کند. در این قسمت با نگاهی مستندگونه روند پرورش و تولید محصول در این دامداری به تصویر کشیده می شود و همچنین فرهنگ و جاذبه‌های فرهنگی، گردشگری، صنعتی روستای عسگرآباد عباسی نمایش داده خواهد شد.

فصل جدید برنامه «تهرانگرد» در 36 قسمت 25 دقیقه ای در گروه تهران و شهروندی شبکه‌ی پنج سیما با همکاری سازمان جهاد کشاورزی استان تهران تهیه و تولید می شود. لازم به یادآوری است این برنامه، هفتگی و روزهای جمعه‌ ساعت 22 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

انتهای پیام/